NewsyTabloid ogłasza kryzys w związku Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Tymczasem muzyk udziela wywiadu dla VIVY! i wyznaje prawdę!

Tabloid ogłasza kryzys w związku Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Tymczasem muzyk udziela wywiadu dla VIVY! i wyznaje prawdę!

Ola Kwaśniewska Kuba Badach Instagram wspólne zdjęcia
Ola Kwaśniewska Kuba Badach Instagram wspólne zdjęcia
Kuba Górski
05.10.2017 10:50, aktualizacja: 05.10.2017 11:22

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach pod koniec września świętowali piątą rocznicę ślubu. Dziennikarka opublikowała wspominkowe zdjęcie, co nie przeszkodziło tabloidom w obwieszczeniu światu o kryzysie w związku sympatycznej pary. Tygodnik Twoje Imperium na podstawie zdjęcia z kolacji "Kwaśniewskich" wywnioskował, że w ich małżeństwie nie dzieje się najlepiej.

W najnowszym numerze magazynu Viva!, Kuba Badach został przepytany przez Piotra Najsztuba na temat muzyki i związku z Aleksandrą Kwaśniewską. Z rozmowy jasno wynika, że para ma się nawet lepiej niż dobrze i żaden kryzys nie jest im straszny:

Wydawało mi się, że facet po trzydziestce już nie czuje motyli w brzuchu... Że to przytrafia się tylko nastolatkom, a potem człowiek staje się coraz bardziej racjonalny, cyniczny - powiedział Kuba w wywiadzie dla Vivy!.

Ponadto muzyk dodał, że związek z Olą, a potem małżeństwo, było "pozytywną bombą atomową" w jego życiu.

Między małżonkami wszystko układa się na tyle dobrze, że Kuba w wywiadzie dla Vivy! zachwala muzykalność Oli, oraz zdradził, czy ma zamiar zaśpiewać z żoną?

Oprócz tego, że słucha, to świetnie słyszy. I co niebywałe, pamięta wszystkie teksty świata.Nie byłbym w stanie być z kobietą, która "nie słyszy" muzyki.Nawet już razem zaśpiewaliśmy. Nagraliśmy piosenkę na urodziny Natalii Kukulskiej. Ola napisała nowy tekst do jej przeboju "Sexi Flexi". Zaśpiewaliśmy ją w duecie i daliśmy nagranie w prezencie. To był hit wewnętrzny! - wyznał na łamach magazynu Kuba.

Miejmy nadzieję, że niebawem ich małżeństwo ukoronuje ciąża córki Aleksandra Kwaśniewskiego i na świat przyjdzie długo wyczekiwany potomek pary.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji
Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji
Ola Kwaśniewska z mężem Kubą Badachem
Ola Kwaśniewska z mężem Kubą Badachem
  • Aleksandra Kwaśniewska świętuje 5 rocznicę ślubu
  • Aleksandra Kwaśniewska w dresach
  • Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji
  • Aleksandra Kwaśniewska zostanie mamą?
  • Ola Kwaśniewska z mężem Kubą Badachem
  • Aleksandra Kwaśniewska & Kuba Badach na wakacjach
  • Aleksandra Kwaśniewska & Kuba Badach na wakacjach
  • Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji
  • Ola Kwaśniewska na basenie
[1/9] Aleksandra Kwaśniewska świętuje 5 rocznicę ślubu
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także