NewsyViola Kołakowska pozywa sprzedawców z Wrocławia. Jest oburzona tym, jak ją potraktowano w kilku sklepach

Viola Kołakowska pozywa sprzedawców z Wrocławia. Jest oburzona tym, jak ją potraktowano w kilku sklepach

Viola Kołakowska
Viola Kołakowska
Magda Kwiatkowska
05.09.2021 23:00, aktualizacja: 06.09.2021 09:53

Viola Kołakowska stała się popularna w połowie lat 90. To właśnie wtedy zadebiutowała jako modelka, która prezentowała kolekcje Teresy Rosati i Hexeline. Krótko po tym związała swoje życie zawodowe również z kinem. Zagrała epizody w takich filmach, jak EgoiściDzień Świra. W 2000 roku wystąpiła w spektaklu Teatru Telewizji pt. Temida jest kobietą, czyli historie zapożyczone od Guy De Maupasssanta w reżyserii Tomasza Wiszniewskiego.

Nieco później powróciła jednak do świata mody. W 2009 roku została stylistką Dzień Dobry TVN, a wraz z Ewą Krajewską prowadziła cykl reportaży Moje ciuchy: metamorfoza...

Viola Kołakowska zapowiada wojnę sprzedawcom z Wrocławia

O Kołakowskiej ponownie zrobiło się głośno w 2020 roku. Na początku pandemii koronawirusa matka dzieci Tomasza Karolaka powielała teorie zaprzeczające istnieniu koronawirusa. Głosiła wówczas, że COVID-19 jest jedynie wymysłem mediów oraz spiskiem, który jest przykrywką dla wojny przeciwko ludności.

Gwiazda bardzo często komentuje w social mediach bieżące sprawy związane z pandemią. Składając kondolencje po śmierci Krzysztofa Krawczyka, namawiała swoich fanów do tego, by nie przyjmowali szczepionek przeciwko wirusowi, ponieważ powodują one brak odpowiedzi immunologicznej na niego.

Jako zagorzała koronasceptyczka, Viola nie zamierza przestrzegać reżimu sanitarnego, dlatego też nie nosi maseczki ochronnej. W weekend wybrała się do jednego z wrocławskich centrów handlowych, którego obsługa niemal natychmiast zareagowała na to, że ta nie zasłoniła ust i nosa.

Pracownicy sklepów, które odwiedziła, odmówili jej sprzedaży wybranych przez nią produktów, co wyprowadziło ją z równowagi. O całym zajściu opowiedziała na swoim profilu na Instagramie. Nie przebierała w środkach – zapowiedziała, że sytuacja będzie miała swój finał w sądzie:

Miejsce, które nie obsługuje klientów bez masek. W związku z tym dyrekcja oraz wszyscy sprzedawcy, którzy stosują tego typu proceder segregacji i działań niezgodnych z konstytucją będą pociągnięci do odpowiedzialności karnej.

Jak zareagowalibyście na jej miejscu?

Viola Kołakowska zapowiada wojnę przeciwko sprzedawcom z Wrocławia
Viola Kołakowska zapowiada wojnę przeciwko sprzedawcom z Wrocławia
Viola Kołakowska
Viola Kołakowska
Viola Kołakowska
Viola Kołakowska
Viola Kołakowska – Sala samobójców: Hejter
Viola Kołakowska – Sala samobójców: Hejter
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także