PaparazziZa taką Celine Dion tęskniliśmy. W świetnej kolorowej stylizacji rozsyłała uśmiechy [ZDJĘCIA]

Za taką Celine Dion tęskniliśmy. W świetnej kolorowej stylizacji rozsyłała uśmiechy [ZDJĘCIA]

Celine Dion paparazzi 2016
Celine Dion paparazzi 2016
Karol
22.07.2016 12:01

Początek roku przyniósł Celine Dione aż dwie tragedie. Zmarł jej mąż i brat. Rene Angelil w wieku 73 lat przegrał walkę z rakiem. Jego odejście kosztowało gwiazdę sporo emocji. Nic dziwnego. Para od lat darzyła się ogromnym uczuciem, do ostatniej chwili artystka wspierała partnera i wierzyła, że zdarzy się cud.

Po pogrzebie Rene Celine musiała wrócić do życia codziennego. Gwiazda ponownie stanęła na scenie. Fani obdarzyli ją wsparciem w trudnym czasie. Na jej stronie i na Facebooku opublikowano tysiące, o ile nie miliony, komentarzy z pokrzepiającymi słowami. Publiczność potrzebuje Dion, dlatego też z silną podporą wielbicieli jej powrót do pracy był o wiele łatwiejszy, chociaż pierwszy koncert zakończyła ze łzami w oczach.

Na szczęście Celine Dion wraca do pełni sił. Ostatnio paparazzi przyłapali gwiazdę, jak opuszczała studio Today Show w Nowym Jorku. Wokalistka promowała album Encore Un Soir. Tryskała pozytywną energią, rozsyłała uśmiechy i rozdawała autografy. Zrezygnowała też ze smutnych szarości i czerni na rzecz kolorów. Miała na sobie sukienkę w kwiaty z niebieskim kołnierzykiem.

Dokładnie na taki powrót Celine czekaliśmy.

Wesoła Celine Dion w Nowym Jorku
Wesoła Celine Dion w Nowym Jorku
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także