NewsyNie dość, że spłonął mu dom, to jeszcze to! Ubezpieczyciel nie wypłaci nawet złotówki!

Nie dość, że spłonął mu dom, to jeszcze to! Ubezpieczyciel nie wypłaci nawet złotówki!

Sławek Uniatowski
Sławek Uniatowski
19.09.2023 19:20

Sławek Uniatowski zaistniał w polskim show-biznesie, startując w jednej z edycji programu Idol. Ostatecznie zajął 2 miejsce.

Pożar w domu Sławka Uniatowskiego

Kiedy występował w Sopocie, jego dom płonął. Na szczęście wszystko zauważyli sąsiedzi, którzy wezwali straż. Dzięki ich szybkiej interwencji uratowano część budynku. Muzyk stwierdził, że jeszcze 5-7 minut, a nie byłoby już czego ratować.

Niestety, gwiazdor obecnie nie ma w domu prądu i wody, będzie też musiał poświęcić sporo czasu i na pewno mnóstwo pieniędzy na remont tego, co spłonęło. Mimo wszystko piosenkarz starał się nadrabiać humorem i nawet zamieścił mem o swojej sytuacji.

Piosenkarz podzielił się z fanami nagraniem sprzed swojego domu po tragedii. Sławek Uniatowski przyznał także, że ma wspaniałych sąsiadów. Nie tylko uratowali część jego domu, ale także pomagali mu później, choćby udostępniając prąd czy sprzęty do czyszczenia posesji.

Sławek Uniatowski nie dostanie złotówki od ubezpieczyciela

Nie dość, że część domu piosenkarza doszczętnie spłonęła, to okazało się, że Uniatowski nie może liczyć na pieniądze z odszkodowania. Sam będzie musiał ponieść wszystkie koszty napraw, materiałów i oczyszczania. Dlaczego? Powód jest prozaiczny. Piosenkarz nie zdążył ubezpieczyć domu po zakupie.

Miałem ten dom ubezpieczyć w tym tygodniu, ale nie zdążyłem, więc będę musiał ten burdel sam ponaprawiać - wyznał na Instagramie.

Okazuje się, że w tej sytuacji może liczyć na swoich fanów, którzy od razu zaczęli dopytywać, jak w takiej sytuacji mogą pomóc. Część zaproponowała też założenie zbiórek, by Sławek Uniatowski mógł sfinansować z nich część remontu.

Pytacie, jak możecie pomóc... Zbiórki są bardzo miłe, jednak są osoby bardziej potrzebujące. Okażecie mi największą pomoc przychodząc na koncerty - odparł muzyk.

Uniatowski pochwalił się, jak wygląda elewacja, wyczyszczona przez profesjonalistów, po 17 latach od wybudowania domu. Jest różnica! Trzymamy kciuki za szybki i bezproblemowy remont!

  • Sławek Uniatowski
  • Sławomir Uniatowski - Opole 2023, dzień drugi (AKPA)
  • Sławek Uniatowski
  • Sławek Uniatowski
  • Sławek Uniatowski
  • Sławek Uniatowski
  • Sławek Uniatowski
[1/7] Sławek Uniatowski
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także