NewsyUkochana Marcina Hakiela pokazała swoją miłość sprzed lat. To gwiazdor oskarżony o przestępstwa seksualne. "Mój ukochany"

Ukochana Marcina Hakiela pokazała swoją miłość sprzed lat. To gwiazdor oskarżony o przestępstwa seksualne. "Mój ukochany"

Marcin Hakiel i Dominika
Marcin Hakiel i Dominika
07.01.2024 16:23

Marcin Hakiel zyskał rozgłos jako tancerz "Tańca z gwiazdami" i mąż Katarzyny Cichopek. Dziś gwiazda "Pytania na śniadanie" jest już zaręczona z Maciejem Kurzajewskim, a Hakiel układa sobie życie z ukochaną Dominiką. Choć nadal zdarza mu się wbijać szpilę byłej żonie, obecnie zdaje się pochłonięty nowym związkiem. Partnerka Marcina za pośrednictwem mediów społecznościowych pokazała, w kim kochała się przed laty. Gwiazdor, o którym mowa, nie jest najlepszym wzorem do naśladowania.

Partnerka Marcina Hakiela pokazała swoją pierwszą miłość. To znany skandalista

Najwyraźniej gust Dominiki dotyczący mężczyzn zmienił się przez lata. Marcin Hakiel bowiem nie przypomina gwiazdora, którego jego partnerka określiła na Instagramie mianem "jednej z pierwszych miłości". Choć ciężko w to uwierzyć, ukochana tancerza wzdychała w przeszłości do jednego z najbardziej kontrowersyjnych muzyków rockowych, Marylina Mansona.

Mój ukochany skończył wczoraj 55 lat. Jedna z moich pierwszych miłości — napisała w jednej z relacji Dominika, publikując zdjęcie Mansona.

Przypomnijmy, że "ukochany" Dominiki mierzy się z oskarżeniami o napaści seksualne. Jedną z ofiar piosenkarza miała być 16-letnia dziewczyna.

Marcin Hakiel i Dominika szaleją na Instagramie. Nie przejmują się opiniami internautów

Kontrowersje, choć nieporównywalne do zachowań Marylina Mansona, w mediach społecznościowych wywołują także Marcin i Dominika. Para nie boi się dzielić prywatnymi nagraniami, niedawno mogliśmy oglądać tancerza pod prysznicem. W rozmowie z Plotkiem były mąż Katarzyny Cichopek dał do zrozumienia, że nie ma zamiaru przejmować się słowami krytyki.

Spędzamy razem czas i wydaje mi się, że to jest wszystko normalne. Rozumiem, że żyjemy w wolnym kraju i możemy robić to co chcemy. Czy coś się zmieniło od mojego ostatniego sprawdzenia Konstytucji? Czyli mogę przyjść gdzieś, ale nie muszę z każdym rozmawiać czy z każdym pozować do zdjęć — stwierdził.

Podejrzewaliście, że Dominice mógł podobać się Manson?

Partnerka Marcina Hakiela post
Partnerka Marcina Hakiela post
Marcin Hakiel z partnerką (fot. AKPA)
Marcin Hakiel z partnerką (fot. AKPA)
Marcin Hakiel z partnerką
Marcin Hakiel z partnerką
Marcin Hakiel i Dominika (fot. KAPIF)
Marcin Hakiel i Dominika (fot. KAPIF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także