NewsyPolsat ujawnił pierwszą gwiazdę „TTBZ”. Ściągnęli do obsady finalistkę „Top Model”. Wiedzieliście, że ona umie śpiewać?

Polsat ujawnił pierwszą gwiazdę „TTBZ”. Ściągnęli do obsady finalistkę „Top Model”. Wiedzieliście, że ona umie śpiewać?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16
Twoja Twarz Brzmi Znajomo 16
Magda Kwiatkowska

12.01.2022 16:40, aktual.: 13.01.2022 22:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Format Twoja Twarz Brzmi Znajomo po raz pierwszy wyemitowano na antenie Polsatu w 2014 roku. Od tamtego momentu cieszy się on bardzo dużą popularnością wśród widzów stacji. Szacuje się, że co tydzień przed ekranami telewizorów zasiadają nawet 4 miliony Polaków, którzy z nieskrywanym zainteresowaniem przyglądają się wokalnym zmaganiom gwiazd. W każdym odcinku uczestnicy starają się odtworzyć występy artystów, naśladując nie tylko ich wokal, ale i ruchy. Spędzają wiele godzin na charakteryzacji, po to, by na scenie dać z siebie wszystko.

Show nie tylko gwarantuje widzom dobrą zabawę, ale i ma bardzo szczytny cel. Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje czek, który następnie przekazuje na wybrany cel charytatywny. Sytuacja wygląda tak samo w przypadku zwycięzcy całej edycji. Ostatnim zwycięzcą programu był Robert Janowski, który wygrane pieniądze przeznaczył na leczenie Jakuba Potkańskiego z Fundacji Polsat.

Właśnie ruszyły przygotowania do 16. części muzycznego show, a media ujawniły nazwisko pierwszego uczestnika.

Karolina Pisarek weźmie udział w 16. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Fani formatu z niecierpliwością wyczekiwali momentu, w którym poznają nazwisko pierwszego uczestnika 16. edycji. Z pewnością wielu osobom wydawało się, że produkcja nie jest w stanie ich już niczym zaskoczyć. Nic bardziej mylnego. Serwis Pomponik ustalił, że już wkrótce w szranki z innymi gwiazdami stanie Karolina Pisarek.

Pochodząca ze Szczecinka 24-latka zyskała rozgłos dzięki udziałowi w programie Top Model. W krótkim czasie zaskarbiła sobie sympatię widzów, którzy docenili przede wszystkim to, że jest skromna i bardzo nieśmiała. Jurorzy od razu dostrzegli drzemiący w niej potencjał i dali jej szansę. Mimo że nie wygrała show, udało jej się zrobić międzynarodową karierę. Po zaledwie trzech latach od zakończenia 5. edycji formatu pochwaliła się pierwszym zarobionym milionem.

Pisarek od czasu do czasu wraca na ekrany telewizorów. W 2020 roku wzięła udział w programie Ameryka Express, gdzie w parze z Martą Gajewską-Komorowską musiała pokonywać wszelkie trudności, by dotrzeć na metę przed swoimi rywalami. Panie okazały się bezkonkurencyjne.

Modelka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chwali się kolejnymi sukcesami oraz pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne. Choć chętnie opowiada o sobie, jak dotąd nie pochwaliła się, że potrafi śpiewać. Z pewnością informacja o tym, że weźmie udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo będzie niemałym zaskoczeniem dla jej fanów. Wszyscy z niecierpliwością wyczekujemy premierowego odcinka, w którym po raz pierwszy będziemy mogli wysłuchać jej wokalnych popisów.

Wiedzieliście, że Karolina potrafi śpiewać?

  • Karolina Pisarek - Flesz Fashion Night 2021
  • Karolina Pisarek z narzeczonym
  • Karolina Pisarek - zdjęcia z zaręczyn
  • Karolina Pisarek - Mikołajki 2021
  • Karolina Pisarek
  • Karolina Pisarek - 10. urodziny Vitkaca
  • Karolina Pisarek – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021
  • Karolina Pisarek
[1/8] Karolina Pisarek - Flesz Fashion Night 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także