ExclusiveKasia Sokołowska i Marcin Tyszka już wiedzą, jak potoczą się losy Klaudii z "Top Model". Przed nią wielka kariera czy podzieli losy większości zwycięzców?

Kasia Sokołowska i Marcin Tyszka już wiedzą, jak potoczą się losy Klaudii z "Top Model". Przed nią wielka kariera czy podzieli losy większości zwycięzców?

Sokołowska i Tyszka o Klaudii z Top Model
Sokołowska i Tyszka o Klaudii z Top Model
08.12.2022 13:40

Klaudia Nieścior z Tarnobrzegu dołączyła do grona zwycięzców Top Model. 22-latka w finale pokonała Natalię i Michalinę. Chociaż w głosowaniu jurorów była druga, to publiczność zdecydowała inaczej. Głosami widzów otrzymała 100 tysięcy złotych i podpisała kontrakt z agencją modelek.

Anja Rubik, która była gościem specjalnym finałowego odcinka, przyznała bez ogródek, że jej zdaniem Klaudia nie odniesie sukcesu w modelingu. Widzi ją za to w roli influencerki, celebrytki albo osobowości telewizyjnej ze względu nie tylko na urodę, ale też niesamowitą charyzmę.

Muszę być brutalnie szczera. Widzę ciebie jako influencerkę, jako aktorkę, jako osobę, która pracuje w telewizji, ale w modelingu kariery nie zrobisz.

Klaudia nie ukrywa, że takie słowa sprawiły jej przykrość, ale już oswoiła się z tego typu komentarzami:

Ja w programie wielokrotnie miałam zarzucane, że będę influencerką, aktorką, nie do końca modelką. Te słowa bardzo mnie dotykały do pewnego czasu. Po rozmowie z Michałem Pirógiem stwierdziłam, że to wcale nie jest nic złego, żeby pójść inną ścieżką – podsumowała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

A co o zwycięstwie Nieścior sądzą pozostali jurorzy?

Marcin Tyszka i Kasia Sokołowska o wygranej Klaudii Nieścior w Top Model

Tyszka jest pod wrażeniem metamorfozy, jaką przeszła Kaludia. Uważa, że przed nią wielka kariera w świecie show-biznesu. Oto co powiedział reporterce Jastrząb Post kilka minut po zakończeniu finału:

Poradzi sobie w tym świecie. Kamera ją kocha i na pewno zaistnieje gdzieś w mediach. Coraz lepiej wygląda. Zmieniła swój styl, wie, że moda kocha naturalność. Jak przyszła do nas była taka szorstka, nieopierzona, ale miała osobowość i ja czułem, że o niej usłyszymy. Tak obstawiałem, że to może być finał już po paru minutach spotkania jej na castingu, chociaż wiadomo, że wiele rzeczy może się wydarzyć w programie. No i cóż, wygrała. Trzymałem za nią kciuki, bo po to jest ten program, żeby dawać szanse ludziom, którzy są trochę zagubieni i jeżeli ciężko pracują, to żeby zmienili swoje życie. Klaudia już je zmieniła i myślę, że jeszcze bardziej zmieni.

Kasia Sokołowska w każdej z finalistek dostrzegła zupełnie inne plusy:

Klaudia zbudowała niesamowitą relację z widzami. Natalia i Michalina świetnie sobie poradziły. Natalia to zdecydowany talent pokazowy, modowy. Michalina – wspaniała twarz i wspaniała osobowość, jest niezwykle zdeterminowana. Każda z nich naprawdę świetnie sobie poradziła. Mam mnóstwo emocji, zresztą nie tylko ja, bo widzowie tutaj szaleją, i o to chodzi w tym programie.

Jesteście fanami Top Model?

  • Klaudia Nieścior wygrała Top Model
  • Klaudia Nieścior z Top Model przed metamorfozą
  • Klaudia Nieścior z Top Model po metamorfozie
  • Klaudia Nieścior na finale Top Model 11
  • Klaudia Nieścior wygrała Top Model 11
  • Klaudia Nieścior na okładce Glamour
  • Klaudia Nieścior na finale Top Model 11
[1/7] Klaudia Nieścior wygrała Top Model
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także