Przede mną jeszcze część ustna. Jestem po części pisemnej, którą wydaje mi się, że napisałem całkiem w porządku. Wyniki dopiero 5. lipca. Na razie czekam, jestem zniecierpliwiony. Mam nadzieję, że napisałem dobrze i że Taniec z Gwiazdami nie przeszkodził mi w dążeniu do celów i do tego, by napisać dobrze maturę.
Co sprawiło mu największą trudność?
Matematyka to jest królowa nauk, tutaj nie ma czego oszukać. Musi wyjść dobry wynik, musi być dobre obliczenie, nie można lać wody, przekombinować. Trzeba znać wzory, umieć je wykorzystywać. No miałem ostatnimi czasy pracowite miesiące więc było ciężko, ale miałem korepetycje więc byłem przygotowany dość dobrze. Część zadań napisałem dobrze bo sprawdziłem sobie w internecie. Jak dostanę wyniki to mogę z ręką na sercu powiedzieć, czy napisałem dobrze, czy źle.
Trzymamy kciuki, żeby wszystko poszło po myśli Rafała! :)