Aktorka serwisowi JastrząbPost zdradziła, że rok temu wydarzyło się coś mistycznego i transcendentnego.
Było egzotycznie i bardzo kolorowo. Ja bardzo kocham naturę. To była moja druga wizyta na Sri Lance. Podczas pierwszej wizyty zdarzyło się dla mnie coś magicznego. Okazało się, że przy naszym domku żółwica zniosła jaja. To był dobry omen myślę, że wtedy nastąpiło wiele zaskakujących zmian w moim życiu i myśl, że wszystkie z pozytywnym skutkiem dla mnie - wyznała Edyta serwisowi JastrząbPost