NewsyPolsat ogłosił nową gwiazdę "TTBZ". Uczestnik już nieźle namieszał! Reakcja jego ex-żony to istne mistrzostwo

Polsat ogłosił nową gwiazdę "TTBZ". Uczestnik już nieźle namieszał! Reakcja jego ex‑żony to istne mistrzostwo

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

30.01.2023 16:40, aktual.: 30.01.2023 21:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Program Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest emitowany przez Polsat od marca 2014 roku. W ostatnim czasie show przeszło sporą rewolucję. Z pracą w nim pożegnali się kolejno: Michał WiśniewskiKasia Skrzynecka oraz Piotr Gąsowski. Ten ostatni odszedł na znak solidarności z Katarzyną, która nie miała wpływu na decyzję o rozłące z telewizją.

Zweryfikowano Cześć Kochani! Mówi się często: „czas na zmiany”… Podziękowano Kasi… To ja też Kasiu najserdeczniej , jak umiem, Tobie dziękuję… za wszystko, za Twoje serce i talent, autoironię, kreatywność i wrażliwość… obawiam się , iż bez Ciebie … ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie , Twojego serdecznego kumpla , „nieznajomą twarz” ! Odchodzę wraz z Tobą i też, jak najgoręcej , dziękuję wszystkim Twórcom i Współtwórcom tego przepięknego programu, wszystkim uczestnikom i tym wspaniałym osobom, których na ekranie nie widać! Nie będę Was wszystkich wymieniać personalnie , żeby nie okazało się , że będzie to tzw. „pocałunek śmierci” – napisał w mediach społecznościowych.

Później do sieci wyciekły informacje dotyczące nowych gwiazd show. Polsat ujawnił, że nowym jurorem został Paweł Domagała. Funkcja prowadzącego powędrowała do Macieja Rocka. Już w tym tygodniu telewizja zaczęła ogłaszać uczestników TTBZ. W pierwszej kolejności ujawniono udział Piotra Stramowskiego, którego określono mianem "bożyszcza kobiet".

Oto pierwszy uczestnik nowego sezonu @twojatwarzbrzmiznajomo. Aktor teatralny, filmowy i telewizyjny, a także bożyszcze kobiet! Od zawsze lubił naśladować innych, teraz będzie miał możliwość zaprezentować nam swoje nowe wcielania na scenie #TTBZ – przedstawiciele prywatnej stacji napisali o aktorze.

Później potwierdzono udział Julii Kamińskiej, Oskara Cymsa i Katarzyny Kołeczek.

Dziś Polsat ogłosił nazwisko kolejnego uczestnika programu.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo: Polsat ujawnił nazwisko uczestnika

Jest nim świetnie znany telewidzom Krzysztof Ibisz! Pracownicy telewizji zażartowali, że 57-latek będzie "najmłodszym uczestnikiem" w historii programu. To oczywiście nawiązanie do "wiecznie młodego" wizerunku gwiazdora.

Tego Pana chyba nie musimy Wam przedstawiać. Jest świetnym prezenterem, ale jak poradzi sobie na naszej scenie?  Przed Wami najmłodszy uczestnik wszystkich edycji – przeczytaliśmy na profilu TTBZ na Instagramie.

Po chwili informację oficjalnie potwierdził sam dziennikarz.

Zweryfikowano Jak wiecie prowadzę @tanieczgwiazdami żeby w nim nie tańczy z @twojatwarzbrzmiznajo mi się nie udało. Będę śpiewał. Nie zdziwię się jak ludzie moje wyczyny wokalne będą używać jak syreny alarmowe, a ja stanę się Twarzą zatyczek do uszu. W każdym razie obiecuję, że zrobię wszystko co w mojej mocy, aby nie zepsuć Wam tych pięknych piątkowych wieczorów – napisał.

Na angaż Krzysztofa zareagowała między innymi jego ex-żona, Anna Nowak-Ibisz.

Być twarzą zatyczek do uszu to fajna sprawa - mają we mnie wiernego klienta od lat, niemieckie najlepsza. Lata temu śpiewałeś w telewizji dla naszego synka „Kołysankę dla okruszka „ i było bardzo dobrze! Na co dzień słoń na ucho też Ci nie nadepnął, także … ten … trzymamy kciuki za kontrakt z zatyczkami !!!  Będzie Pan zadowolony i my też – żartobliwie skomentowała jego wpis.

A wy co myślicie o zaangażowaniu prezentera do tego programu?

  • Anna Nowak-Ibisz - świąteczne dekoracje
  • Krzysztof Ibisz - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat
  • Anna Nowak-Ibisz
  • Krzysztof Ibisz, Joanna Ibisz - premiera filmu Bejbis
  • Krzysztof Ibisz - premiera książki Świat według Kiepskich
  • Krzysztof Ibisz
  • Anna Nowak-Ibisz
  • Krzysztof Ibisz zabrał żonę na galę Polsatu - Gala jubileuszowa 30 lat Telewizji Polsat
[1/8] Anna Nowak-Ibisz - świąteczne dekoracje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także