ImprezyGwiazdy na wiosennej ramówce TVN: Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Gosia Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak [ZDJĘCIA]

Gwiazdy na wiosennej ramówce TVN: Magda Gessler, Martyna Wojciechowska, Gosia Ohme, Agnieszka Woźniak-Starak [ZDJĘCIA]

Gwiazdy na wiosennej ramówce TVN
Gwiazdy na wiosennej ramówce TVN
28.02.2023 20:00, aktualizacja: 28.02.2023 23:40

Stacja TVN rozpoczęła działalność w październiku 1997 roku. Na przestrzeni lat pokochały ją miliony Polaków. W ostatnim czasie telewizja przeszła spore zmiany. Wszystko za sprawą odejścia Edwarda Miszczaka ze stanowiska dyrektora programowego. Miszczak już w nowym roku zasilił szeregi konkurencyjnego Polsatu. Z kolei dziś największe gwiazdy telewizji pojawiły się na imprezie tanecznej połączonej z prezentacją wiosennej ramówki. Kto znalazł się wśród nich? Jak wyglądali uczestnicy eventu?

Wiosenna ramówka TVN. Zdjęcia gwiazd

Fotoreporterzy mieli ręce pełne roboty. Udało się im sfotografować plejadę gwiazd. To niektóre z nich: Magda Gessler, Małgorzata Ohme, Martyna Wojciechowska, Bartosz Gelner, Magdalena Cielecka, Małgorzata Foremniak, Joanna Jabłczyńska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk, Olivier Janiak, Agnieszka Woźniak-Starak.

Zwróciliśmy uwagę na kilku uczestniczek spotkania. Gessler pojawiła się w czerwonym płaszczu, sukni w tym samym kolorze i sandałkach na obcasie. Jej look uzupełniała torba w kolorze reszty outfitu i biżuteria z kamieniami. Wojciechowska wyróżniała się w jasnym płaszczu, czarnym golfie, eleganckich spodniach i solidnie wyglądających zimowych butach. W dłoniach dzierżyła masywną, skórzaną kopertówkę. Foremniak błyszczała w długim, ciemnym płaszczu, koszulce z dekoltem w kształcie litery "v". Kolenda-Zaleska miała na sobie płaszcz z ludowymi zdobieniami w kształcie kwiatów i czarne rajstopy. Przez ramię miała przewieszoną torbę na łańcuszku.

Wszystkie kadry zobaczycie w galerii pod tekstem.

Premiera filmu Filip

Mniej więcej w tym samym czasie odbyła się premiera filmu Filip. To niektóre z gwiazd spotkania: Ida Nowakowska, Philippe Tłokiński, Dagmara Bryzek, Krystyna Sokołowska, Hanna Śleszyńska, Ewelina Ruckgaber, Anna Popek, Sandra Kubicka, Baron, Kasia Warnke. Ich kreacje zobaczycie tutaj. A o czym opowiada wspomniany tytuł?

Frankfurt 1943. Tytułowy bohater Filip jest typowym kosmopolitą i niezdolnym do głębszych uczuć uwodzicielem. W Polsce stracił całą rodzinę. Sam będąc w sercu nazistowskich Niemiec, ukrywa żydowskie pochodzenie i niejednokrotnie wymyka się śmierci. Pracuje jako kelner w restauracji ekskluzywnego hotelu i beztrosko korzysta z uroków życia otoczony luksusem, pięknymi kobietami i przyjaciółmi z całej Europy. Jednak gdy wojna zaczyna zbierać krwawe żniwo wśród najbliższych mu osób, ten misternie zbudowany świat, który go otacza, rozsypuje się jak domek z kart... – czytamy w oficjalnym opisie dystrybutora.

Na którym evencie królowały ciekawsze kreacje?

 • Magda Gessler - wiosenna ramówka TVN 2023
 • Martyna Wojciechowska - wiosenna ramówka TVN 2023
 • 28.02.2023 Warszawa Impreza dla gwiazd i producentow TVN
fot Artur Zawadzki/REPORTER
Małgorzata Foremniak - wiosenna ramówka TVN 2023
 • Joanna Jabłczyńska - wiosenna ramówka TVN 2023
 • 28.02.2023 Warszawa Impreza dla gwiazd i producentow TVN
fot Artur Zawadzki/REPORTER
Katarzyna Kolenda-Zaleska - wiosenna ramówka TVN 2023
 • Małgorzata Ohme - wiosenna ramówka TVN 2023fot Artur Zawadzki/REPORTER
 • Bartosz Gelner, Magdalena Cielecka - wiosenna ramówka TVN 2023
 • Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk - wiosenna ramówka TVN 2023
 • Olivier Janiak - wiosenna ramówka TVN 2023
 • Agnieszka Woźniak-Starak - wiosenna ramówka TVN 2023
[1/10] Magda Gessler - wiosenna ramówka TVN 2023
Zobacz także