Szukaj

Zofia Zborowska szczerze podsumowała swoją relację z mediami: ,,Co bym nie zrobiła, zawsze będę córką Wiktora…” Jeszcze ostrzejsze słowa padły na temat Marty Wierzbickiej

Zofia Zborowska o przyjaźni z Martą WierzbickąZofia Zborowska o przyjaźni z Martą Wierzbicką

Zofia Zborowska o przyjaźni z Martą Wierzbicką

Zofia Zborowska o swojej relacji z mediami

Dzieci znanych rodziców nie mają lekkiego życia. Zwłaszcza jeśli również wybierają zawód związany z mediami. Te interesują się ich życiem od ich narodzin, przez okres nastoletni aż po dorosłość. Ostatnio dużym zainteresowaniem portali i gazet cieszyły się pierwsze medialne kroki Zofii Zborowskiej, córki Wiktora Zborowskiego. Aktorka wystąpiła ostatnio w programie Twoja twarz brzmi znajomo.

Zobacz: Zosia Zborowska przekazała wygraną z TTBZ na chorego chłopca leczonego marihuaną. Wycięto fragment jej przemowy

Od czasu programu wiele w życiu zawodowym aktorki się zmieniło. Zborowska otrzymała propozycję od kilku teatrów i dziś jest gwiazdą przedstawienia Kiedy kota nie ma… w warszawskim Teatrze Capitol. Jedną z ról gra tam też Marta Wierzbicka, która jest bliską znajomą Zofii.

Zborowska zdradziła w wywiadzie dla programu Uwaga, że życie z przypiętą przez media łatką nie jest łatwe, ale nie tylko jej dotyczy ten problem. Na pytanie, jakie ma pierwsze skojarzenie myśląc o Marcie Wierzbickiej, aktorka odpowiedziała natychmiast:

Chciałam powiedzieć cycki, ale oczywiście robię sobie w tym momencie jaja. Właśnie przez pryzmat, w jaki postrzegają nas media. To tak jak ja się śmieję, że nieważne co zrobię, to zawsze będę córką Wiktora, a Marta nieważne co zrobi, zawsze będzie cyckami. Więc trochę dobrałyśmy się pod tym względem, bo obie jesteśmy pod tym względem zaszufladkowane.

Gwiazdy bardzo się prywatnie lubią. Zborowska przyznała, że traktuje Wierzbicką jak część swojej rodziny:

To najbliższe mi osoba, w sensie z przyjaciółek. Martę traktuję jak swoją siostrę, bardzo trzymam za nią kciuki.

Prawdziwe przyjaźnie w show-biznesie to rzadkie zjawisko. Mamy nadzieję, że dziewczyny przetrwają próbę czasu i wielu wyzwań, które jeszcze przed nimi.


Zosia Zborowska przyjaźni się z Martą Wierzbicką

Zosia Zborowska przyjaźni się z Martą Wierzbicką

Zofia Zborowska i Marta Wierzbicka Fot. ons

Zofia Zborowska uważa, że ma przypiętą przez media łatkę


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×