Magda Gessler i Mateusz Gessler o tym, co jest najważniejsze w walentynkach [WIDEO]

Mateusz i Magda Gessler o walentynkach

Mateusz i Magda Gessler o walentynkach

Walentynki według Magdy i Mateusza Gesslerów

Choć walentynki zadomowiły się w Polsce na dobre, wciąż wzbudzają wiele emocji. Wszyscy jednak chyba przyzwyczailiśmy się do tego, że w święto zakochanych wręczamy najbliższym drobne prezenty, wybieramy się do restauracji…

A czy zastanawialiście się kiedyś, jaki stosunek do walentynek mają ci, którzy tego dnia karmią tabuny zakochanych w swoich restauracjach? Mamy wypowiedź na ten temat najbardziej znanych polskich restauratorów – Magdy Gessler i Mateusza Gesslera.

Jaki zatem jest ich stosunek do walentynek? Jak najbardziej pozytywny! Nietrudno się też domyślić, że oboje zwracają dużą uwagę na kulinarny aspekt zarówno w świętowaniu tego dnia, jak i pielęgnowaniu uczuć.

Wydaje mi się, że powinni być na moim Facebooku – zachęca Magda Gessler. – Tam będę dawać przepisy na to, żeby być szczęśliwym tego dnia. Natomiast kiedy jest się samotnym, to znajdzie się towarzystwo. Mam na to sposób: karmiąc takim jedzeniem, że nikt się nie oprze.

Juror „MasterChef Junior” z kolei stwierdził:

Rzecz, jaką wam zdradzę, bo nie zdradzam przepisów ot, tak, na ładny uśmiech… najważniejsze w walentynki jest to, żeby włożyć w zrobienie dania całe serce – wyznał Mateusz Gessler. – A jak się zrobi z całym sercem, będzie o wiele smaczniej.

Proste? Proste! 🙂 I warto o tym pamiętać.

Zobacz także: 12 idealnych pomysłów na prezent na walentynki

Podziel się miłością

Marka Chloe już napisała miłosną opowieść dzięki perfumom Love Story, a jaka jest twoja historia miłosna? Zabierz na walentynki bliską twemu sercu osobę i podziel się z całą Warszawą krótką miłosną opowieścią.

13 i 14 lutego na ul. Marszałkowskiej, przy Złotych Tarasach i na rogu Nowego Światu i Alei Jerozolimskich powstaną wyjątkowe strefy Chloe. Zrób ukochanej osobie wyjątkową niespodziankę, której nigdy nie zapomni! To jedyna okazja, abyście mogli zobaczyć swoją krótką miłosną historię na telebimie w centrum Warszawy.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku: The Shortest Love Story 13/14 lutego 2016

The Shortest Love Story. Love Story Chloe


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×