Wiemy, jak gwiazdy serialu „Druga szansa” spędzą walentynki. Dość nietypowo… [WIDEO]

Tamara Arciuch i Magdalena Boczarska o walentynkach

Tamara Arciuch i Magdalena Boczarska o walentynkach

Tamara Arciuch i Magdalena Boczarska o walentynkach

Dużo jest prawdy w tym, że będąc w związku, dzień zakochanych powinno się obchodzić codziennie. Tym niemniej walentynki na dobre wpisały się już w krajobraz dorocznych obyczajów i nie ma nic złego w tym, by 14 lutego uczcić w wyjątkowy sposób.

Byliśmy ciekawi, jaki stosunek do walentynek mają gwiazdy debiutującego wiosną 2016 na antenie TVN serialu „Druga szansa„. Grające w nim Tamara Arciuch oraz Magdalena Boczarska przyznały, że dzień zakochanych nie wiąże się dla nich z żadnymi szczególnymi rytuałami.

Zobacz także: Gwiazdy na premierze serialu „Druga szansa” [GALERIA FOTO]

Dla Tamary Arciuch święto zakochanych nie ma sentymentalnego wydźwięku.

Walentynki są świętem, które spotkało mnie w środku mojego życia. Nie wzrosłam z nim, to nie jest moja tradycja. Wychowywałam się w tamtym systemie. Pamiętam dokładnie, jak nic nie było na półkach, był ocet – przyznaje w rozmowie z Jastrząb Post gwiazda „Drugiej szansy”. – Nie jest to święto, do którego przywiązuję wagę. Oczywiście fajnie, że jest, że ludzie idą do sklepu, kupują kwiatki… kwiaciarze zarabiają. Restauracje zarabiają, bo ludzi idą (do restauracji – przyp. red.) i jedzą fajne rzeczy. Ale gdyby mój facet zapomniał o walentynkach i nie przyniósł mi kwiatka, to nie byłby problem – przyznaje z uśmiechem aktorka.

Z jeszcze większą swobodą święto zakochanych traktuje Magdalena Boczarska.

Nie – odpowiedziała Jastrząb Post zapytana, czy obchodzi walentynki. – Będę je obchodziła na scenie. Gram spektakl w Teatrze Imka, „Henryk Sienkiewicz. Greatest Hits” – i dodała, jaki jest według niej najlepszy prezent na walentynki: – Bilet do teatru.

A wy jak obchodzicie swój dzień zakochanych?

Podziel się miłością

Marka Chloe już napisała miłosną opowieść dzięki perfumom Love Story, a jaka jest twoja historia miłosna? Zabierz na walentynki bliską twemu sercu osobę i podziel się z całą Warszawą krótką miłosną opowieścią.

13 i 14 lutego na ul. Marszałkowskiej, przy Złotych Tarasach i na rogu Nowego Światu i Alei Jerozolimskich powstaną wyjątkowe strefy Chloe. Zrób ukochanej osobie wyjątkową niespodziankę, której nigdy nie zapomni! To jedyna okazja, abyście mogli zobaczyć swoją krótką miłosną historię na telebimie w centrum Warszawy.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku: The Shortest Love Story 13/14 lutego 2016

The Shortest Love Story. Love Story Chloe


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×