Szukaj

Znane nazwisko pomaga w karierze? Zofia Zborowska obala mity

Zosia Zborowska

Zosia Zborowska nie przejmuje się krytyką

Internauci od dawna zarzucają Zofii Zborowskiej, że jej kariera rozwija się tylko dzięki znanemu ojcu, Wiktorowi Zborowskiemu. Aktorka znana jest z tego, że posiada ogromny dystans do show-biznesu i plotek na temat jej kariery. Ciągle pokazuje, że to, co osiągnęła, zawdzięcza tylko swojemu talentowi.

W rozmowie z Agnieszką Jastrzębską Zborowska wyznaje, że chociaż spotyka się z krytycznymi opiniami to stara się nimi nie przejmować:

Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie przejmuję się takimi rzeczami. Robię swoje, nie myślę o presji, chcę być dobra w tym, co robię. Zarzucanie mi, że to co osiągnęłam, osiągnęłam tylko przez nazwisko taty, to można tak sobie myśleć. Nie będę nikogo wyprowadzać z błędu – mówi

Aktorka zwraca uwagę, że w show biznesie jest wiele osób, którzy mają znanych rodziców. Grzegorz Daukszewicz i Radzimir Dębski podobnie jak ona, nie przejmują się zarzutami o wpływy rodzin na ich kariery. Przyznaje, że popularne nazwisko zwraca uwagę mediów, ale prawdziwą wizytówką jest talent:

Myślę, że inni też się na tym nie skupiają. Grzegorz Daukszewicz jest świetnym aktorem. Radzimir Dębski – wybitny kompozytor, nie musi nikomu niczego udowadniać – dodaje

Zobacz: Uczestnik TzG krytykuje Agnieszkę Kaczorowską


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Zofia Zborowska - wiosenna ramówka Polsatu 2016

Zofia Zborowska nie przejmuje się krytyką


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×