Szukaj

Buty sprzed 16 lat, spódnica ze słomy… Gwiazdy o modowych szaleństwach: Karolina Malinowska, Zosia Ślotała, Lidia Kalita [WIDEO]

modowe szaleństwa gwiazd

modowe szaleństwa gwiazd

Gwiazdy o modowych szaleństwach

Kobieta zmienną jest i choćby w kwestii stylu nie zawsze lubi się trzymać utartych schematów. Modowe eksperymenty od czasu do czasu nie zawadzą. Z tego założenia wychodzą gwiazdy, z którymi ostatnio na prezentacji nowej kolekcji Lidii Kality rozmawiała Agnieszka Jastrzębska.

Dziennikarka „Dzień Dobry TVN” zapytała Karolinę Malinowską o jej szalone modowe trofea. Okazało się, że jedne z nich miała… na stopach.

Takim modowym szaleństwem jest to, że mam na sobie buty, które chyba 16 lat temu – jak chodziłam podczas pierwszego pokazu Miu Miu – dostałam w prezencie od Miucci Prady. Postanowiłam je zatrzymać. Jedni noszą królicze łapki, inni pierścionki, a ja zatrzymałam to jako swój talizman – powiedziała „Dzień Dobry TVN” Karolina Malinowska.

Zosia Ślotała zaszalała jeszcze bardziej.

Spódnica ze słomy od Lidki Kality – opowiedziała o swoim stroju. – Jestem zwolenniczką eksperymentowania z ubraniami, więc troszkę tych szaleństw mam na koncie. Niektóre trafione w dziesiątkę, niektóre w ogóle nietrafione.

A jakie modowe szaleństwa są bliskie samej projektantce, której inspirowana „Alicją w Krainie Czarów” kolekcja jesień-zima 2016/2017 ujrzała światło dzienne?

Te rzeczy, które pokazuję, są baśniowe, nierealne, troszkę przeskalowane – powiedziała Agnieszce Jastrzębskiej Lidia Kalita. – Bardzo dużo falban, zdobień, kokard. Mam nadzieję, że wszystkie kobiety będą się mogły poczuć jak Alicja (w Krainie Czarów – przyp. red.).

Zobacz także: Karolina Malinowska na premierze nowego zapachu Avon

Zobacz także: Zosia Ślotała zdradza, jak spędzi wakacje 2016 [WIDEO]

Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×