Michał Szpak wystąpił z nową piosenką w zagranicznym show! Pokazał teledysk! Mamy wideo

Dziewczyna Michała Szpaka

Dziewczyna Michała Szpaka

Michał Szpak promuje piosenkę Rosanna za granicą

Eurowizja otwiera drzwi do światowej kariery. Przekonali się o tym już Edyta Górniak, Mans Zelmerlow, Celine Dion, Alexander Rybak czy ABBA. Teraz z życiowej szansy korzysta Michał Szpak. W miniony weekend Polak wystąpił w Portugalii podczas show Eurovision Live in Concert zorganizowanego dla uczestników Eurowizji z różnych lat.

W Setabulu Szpak zaśpiewał trzy piosenki. Obowiązkowo Color Of Your Life, a także doskonale znane polskiej publiczności Real Hero i Rosanna. Ostatni singiel portugalska publiczność przyjęła owacjami. To być może kolejny krok w kierunku światowej kariery. Przypomnijmy, że Michał jeszcze w tym roku zagra koncerty w Stanach Zjednoczonych i Chinach.

Podczas występu Michała Szpaka w Setabulu w tle można było zobaczyć teledyski do wspominanych utworów. Dla fanów była to dodatkowa gratka, bowiem wciąż czekamy na premierę klipu Rosanna, który nakręcono w trakcie letniej trasy koncertowej.

Oprócz Szpaka w Portugalii pojawili się, m.in. Zoe z Austrii (2016), Barei z Hiszpanii (2016), Maya Sar z Bośni i Hercegowiny (2003) czy Filipa Azevado z Portugalii (2010).

Myślicie, że Michał Szpak zrobi światową karierę? Zobaczcie jego występy z Portugalii. Dodajmy, że w zachodnim kraju swego czasu ogromną popularnością cieszyła się Edyta Górniak, do tego stopnia, że kupiła tam mieszkanie. Jej pierwsza płyta otrzymała status srebrnej, a jedna z piosenek z drugiego albumu została wykorzystana w portugalskim serialu. Czy sukces diwy powtórzy Szpak? Trzymamy kciuki.

Zobacz: Jak mieszka Michał Szpak? Znajomi wokalisty opublikowali zdjęcie wnętrza

Jakie zwierzę ma Michał Szpak?

Michał Szpak w Portugalii z piosenką Rosanna


Michał Szpak i Barei z Eurowizji 2016

Michał Szpak i Barei z Eurowizji 2016

Michał Szpak i Justyna Bulińska w Portugalii

Michał Szpak i Justyna Bulińska w Portugalii

Michał Szpak na plaży w Portugalii

Michał Szpak na plaży w Portugalii

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×