Szukaj

Małgorzata Rozenek ujawnia kulisy finału „Projekt Lady”. Jak potoczyły się losy uczestniczek?

małgorzata rozenek mentorki projekt lady

małgorzata rozenek mentorki projekt lady

Małgorzata Rozenek o „Projekt Lady”

Pod koniec czerwca na antenie TVN zadebiutował program „Projekt Lady„. To zupełnie nowe przedsięwzięcie stacji (oparte na holenderskim formacie), w którym grupa 12 dziewcząt przejdzie metamorfozę – od niegrzecznych do ułożonych, znających etykietę dam (sprawdź, kim są uczestniczki „Projekt Lady”).

„Projekt Lady” prowadzi Małgorzata Rozenek. Ale ważną rolę mają w show do spełnienia dwie mentorki – wykładowca i trener, znawczyni protokołu i etykiety Irena Kamińska-Radomska oraz psychoterapeutka Tatiana Mindewicz-Puacz.

Już po pierwszym odcinku „Projekt Lady” wywołał sporo emocji. Największe oczywiście za sprawą jego uczestniczek, który szokowały niesubordynacją czy nieobyczajnym słownictwem.

Dlaczego więc mimo ewentualnych obiekcji warto poświęcić tym dziewczynom uwagę i zasiąść przed telewizorem? Oto, co o „Projekt Lady” powiedziały Jastrząb Post jego prowadząca i mentorki.

Małgorzata Rozenek:

Od samego początku zastanawiałam się, jak będą wyglądały nasze relacje i spodziewałam się, że dziewczyny mogą mieć wobec mnie dystans. Absolutnie tego nie było. Spotkałam się z ogromną sympatią z ich strony. Dla niektórych ten rodzaj kobiecości, który ja prezentuję, był bliski, dla niektórych był zupełnie obcy, natomiast wszystkie traktowały mnie bardzo serdecznie. One są bardzo dobrymi dziewczynami i to widać w programie. Ich przemiana jest wzruszająca i trwała, i prawdziwa. Chciałabym, żeby powstał kolejny „Projekt Lady” i wiem, że rozmowy są już prowadzone w sprawie drugiego sezonu. To był najprzyjemniejszy program, w którym brałam udział: pełen pięknych, czystych emocji, wspaniałych wnętrz, cudownych ludzi.

Irena Kamińska-Radomska:

Byłam przygotowana na to, że to nie będą grzeczne dziewczynki, ale byłam zaskoczona, troszeczkę przerażona. Ale im większe przerażenie i zaskoczenie tym, co zobaczyłam na samym początku, tym większe wyzwanie, a ja uwielbiam wyzwania. Miałam nadzieję, że jeżeli nie wszystkie panie się zmienią, to na pewno wiele z nich wyniesie dużo.

Tatiana Mindewicz-Puacz:

Chciałabym, żeby dziewczyny, które to obejrzą, uwierzyły w to, że mogą być najlepszą wersją siebie. To na pewno nie będzie „Projekt…”, który spowoduje, że siedząc  i oglądając go staniemy się nagle innymi ludźmi. Ale pierwsza musi być inspiracja i on (program) jest bardzo inspirujący.

Oglądacie „Projekt Lady”? Emisja w każdy poniedziałek w TVN o godzinie 20:55.

Zobacz także: Oto wszystkie finalistki „Projekt Lady”. Która wygra?

Mentorki Projekt Lady - jak się nazywają?

Mentorki „Projekt Lady” Irena Kamińska-Radomska (z lewej) i Tatiana Mindewicz-Puacz (z prawej) z prowadzącą show Małgorzatą Rozenek


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×