Nowe gwiazdy w kampanii reklamowej Orange. Kto zastąpi Boskich z Rodzinka.pl i co z Małgorzatą Kożuchowską?

Rodzinka.pl już nie zagra w reklamach Orange

Rodzinka.pl już nie zagra w reklamach Orange

Reklama Orange na Boże Narodzenie 2015

Przez ostatnie dwa lata w kampaniach reklamowych Orange pojawiali się aktorzy serialu Rodzinka.pl. Mieliśmy okazję oglądać również miniserial Boscy w sieci. Ostatnio w reklamach występowała głównie Małgorzata Kożuchowska. Dziś dowiadujemy się, że pojawi się również w kolejnej kampanii.

Orange startuje właśnie z nowym przedsięwzięciem. W reklamach na Boże Narodzenie pokazywane będą perypetie mieszkańców i właściciela apartamentowca. Każdy z nich o innym temperamencie i zróżnicowanych potrzebach. Wszyscy są jednak klientami Orange, którego salon znajduje się na parterze budynku. Paweł Patkowski, dyrektor wykonawczy ds. marki i komunikacji marketingowej Orange Polska, w rozmowie z portalem Wirtualne Media wyjaśnił ideę kampanii:

Podstawowym założeniem naszego nowego formatu kreatywnego jest pełne zintegrowanie we wszystkich kanałach, które budują doświadczenie z marką. Świat online ma trwały udział w każdym aspekcie życia, a narzędzia mobilne towarzyszą nam o każdej porze.

W nowym cyklu reklam zobaczymy wiele gwiazd. Pojawią się m.in. Olga Bołądź, Magdalena Popławska, Piotr Głowacki czy Tomasz Schuchardt. Dla wszystkich będzie to debiut w tak dużej kampanii reklamowej.

Przygotowano już cztery spoty. Cały cykl ma trwać długoterminowo. Nowe reklamy już wkrótce pojawią się głównie w telewizji i internecie.

Czekamy!

Bohaterowie nowej kampanii Orange

Bohaterowie nowej kampanii Orange

Nowe gwiazdy w reklamie Orange. Fot. Instagram.com

Piotr Głowacki

Piotr Głowacki


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×