Gwiazdy na imprezie Martini zdradziły, jak świętują zakończenie sezonu w pracy. Kto na domówce? A kto za zakupach w Paryżu? [WIDEO]

jak gwiazdy świętują zakończenie sezonu

jak gwiazdy świętują zakończenie sezonu

Gwiazdy o świętowaniu zakończenia sezonu

Dla części gwiazd show-biznesu początek lata jest zakończeniem sezonu w pracy. Ostatecznie wówczas finiszuje wiosenna ramówka telewizyjna, a jesienna jest jeszcze pieśnią przyszłości. To doskonały moment, aby nabrać wiatru w żagle i pozwolić sobie na odpoczynek. Nie u wszystkich jednak wakacje wyglądają tak samo.

O to, jak gwiazdy spędzają lato i czy jest ono czasem relaksu, czy intensywnej pracy, gości imprezy Martini zapytała Agnieszka Jastrzębska.

Dawid Woliński opowiedział o swoich tegorocznych wakacjach.

Wyjeżdżam na Mykonos z fajną grupą przyjaciół. Bierzemy łódź i wypływamy w cudowny rejs po wyspach greckich. Niestety, tylko na 9 dni, bo wracam na kolejne nagrania „Top Model”. Będę balował, będę szalał, impreza nie będzie miała końca.

Joanna Krupa na wakacje z rodziną poczeka jeszcze pół roku.

W moim życiu nie ma sezonu. W Stanach mamy 24 godziny na dobę ciepło. Nie czuję tego sezonu. Będziemy dopiero świętować w grudniu, jak będzie Wigilia. To są nasze duże wakacje, cała rodzina na koniec roku spędza czas.

Małgorzata Rozenek opowiedziała o wakacjach i domówkach, jakie urządza dla przyjaciół.

Dla mnie to jest początek sezonu, bo mój program „Projekt Lady” od 27 czerwca na antenie TVN, ale wakacje przed nami. Wyjeżdżamy całą naszą rodzinę, z psem na piękne i długie tym razem wakacje – zdradziła. A jak wyglądają imprezy o Małgorzaty i Radosława? – Odpinamy wrotki, ale z reguły w domu. Nasze domówki przechodzą do legendy, są bardzo huczne, kończą się bardzo późno.

Domówki preferuje także Karolina Gilon.

Najchętniej spotykam się ze znajomymi w domowym zaciszu. Moje domówki nie są nudne, bo tam można potańczyć, pośpiewać i porozmawiać.

Grzegorz Hyży latem jest z reguły bardzo zapracowany, dlatego świętuje nie tyle zakończenie, co początek sezonu.

U nas to początek sezonu. Gramy mnóstwo koncertów plenerowych, więc tak naprawdę mamy niekończący się sezon od trzech lat. Celebrujemy momenty, kiedy mamy chwilę spokoju i może w gronie rodziny czy z przyjaciółmi, z chłopakami z bandu, pocieszyć sukcesami, które powoli zdobywamy. Wtedy jest chillout. Szaleństwo jest na scenie co weekend.

Zosia Ślotała zdradziła, że latem ma plan być na EURO 2016, a przy okazji zajrzeć do kilku butików w Paryżu.

Razem z Kamilem (Haidarem, partnerem – przyp. red.) jedziemy na ćwierćfinały EURO do Paryża. Wyjątkowe trzy dni, sami, myślę, że romantycznie – ujawniła i dodała, że nie odmówi sobie zakupowego szaleństwa. – Mam parę fajnych adresów, ukrytych outletów, do których warto zajrzeć, więc na pewno chwilkę na to poświęcę.

Zobacz także: Wakacje gwiazd 2016: jak spędzą lato Dawid Woliński, Paulina Sykut, Zosia Ślotała [WIDEO]

Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×