Sarsa nie przepada za wywiadami. Nienawidzi zwłaszcza jednego pytania o… [WIDEO]

Sarsa, Róże Gali 2015

Sarsa, Róże Gali 2015

Fryzura Sarsy na Różach Gali 2015

Rozdanie Róż Gali to świetna okazja dla gwiazd, aby błysnąć ciekawą kreacją. Sarsa ma o tyle utrudnione zadanie, że zawsze robi wrażenie fryzurą, która ma już swoją nazwę – sarsorogi. Przed wyjątkowymi imprezami musi się więc podwójnie wysilić, aby i tak już imponujące uczesanie pokazać w nowej odsłonie.

Zobacz także: Wiemy, co miały na sobie gwiazdy Róż Gali 2015 [WIDEO + FOTO]

Rogi Sarsy na rozdaniu Róż Gali 2015 robiły szczególne wrażenie. Ich konstrukcja była jeszcze bardziej wymyślna niż zwykle, a przede wszystkim bardziej praco- i czasochłonna.

Jastrząb Post postanowił więc zapytać, jak długo wokalistka przygotowywała się przed galą. Jak się jednak okazało, pytanie o fryzurę nie należy do ulubionych Sarsy.

Wiesz co, to jest tajemnica, bo jakby się wyczerpał ten temat, to skończyłyby się pytania o „sarsorogi”. Nie wiem, czemu tak zawsze każda rozmowa zaczyna się właśnie od tego… Staram się trzymać to w sekrecie, żeby wszystko dobrze się kleiło – stwierdziła artystka.

Zapytamy więc was: czy fryzura „kleiła się” z kreacją Sarsy na rozdaniu Róż Gali 2015? Oceńcie jej uczesanie w naszej sondzie.

Zobacz także: CAŁA LISTA zwycięzców Róż Gali 2015

Sarsa, Róże Gali 2015

Fryzura Sarsy, Róże Gali 2015


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×