Dawid Woliński nie oszczędził płaszcza Grzegorza Krychowiaka: „Nie jestem fanem epatowania takim rosyjskim luksusem”. A kilka dni później pokazał się w podobnym stroju

Afera płaszczowa. Woliński, Krychowiak, Jędrzejak w płaszczu z futrzanym kołnierzem

Afera płaszczowa. Woliński, Krychowiak, Jędrzejak w płaszczu z futrzanym kołnierzem

Dawid Woliński o płaszczu z futrzanym kołnierzem Grzegorza Krychowiaka

„Afera płaszczowa” – jak się już mówi o zamieszaniu wokół płaszcza z futrzanym kołnierzem Grzegorza Krychowiaka, w którym niedawno pokazał się w Rzymie – zatacza nowe kręgi. Co prawda, Zbigniew Boniek wykpił ten „niemęski”, jak go nazwał, element garderoby piłkarza, ale znani Polacy nie mają problemów, aby nosić się w podobnym stylu.

Zobacz: Modowa afera: Boniek wyśmiał niemęski płaszcz Krychowiaka

W listopadzie na salonach pokazał się w nim dziennikarz TVN Bartosz Jędrzejak. I wyglądał świetnie. Podkreślił tylko, że kołnierz jego płaszcza był sztuczny.

Nie wiem jak u kolegi Krychowiaka, ale mój nigdy nie mruczał, nie szczekał, nie warczał, nie łasił się, nie zabijał mniejszych zwierzaków, nie mieszkał w klatce… Żyje sobie, swoim ekożyciem… – wyjaśnił na Facebooku Jędrzejak.

Zobacz: Bartosz Jędrzejak jak Krychowiak. Pokochał „niemęski” płaszcz z futrzanym kołnierzem

Agnieszka Jastrzębska postanowiła porozmawiać o aferze płaszczowej z jednym z najmodniejszych Polaków Dawidem Wolińskim. Projektant w żartobliwy sposób nie zostawił suchej nitki na płaszczu piłkarza.

Śledzę pana Krychowiaka (na Instagramie – przyp .red.). Zwróciłem uwagę na ten mocny akcent w postaci bogatego płaszcza. Myślę, że piłkarzom przystoi wiele rzeczy. W tym przypadku niepotrzebnie ucierpiało biedne zwierzę – powiedział Woliński dziennikarce „Dzień dobry TVN”.

Dawid przyznał jednak, że jemu samemu w przeszłości zdarzało się nosić w podobnym stylu „na bogato”.

Nie jestem fanem epatowania takim rosyjskim luksusem. Ale pamiętam czasy, kiedy sam nosiłem futra i miałem ogromny płaszcz Dolce & Gabbana, ale to był baran, nie futro. To był taki „rosyjski książę” – przyznał rozbawiony projektant w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Chyba jednak trochę zatęsknił za tamtym wizerunkiem. 🙂 Bo kilka dni po tej rozmowie, będąc w Londynie, pokazał się w… płaszczu z futrzanym kołnierzem. Jak udało się dowiedzieć Jastrząb Post, Dawid sam go zaprojektował. Jego płaszcz ma kołnierz z ekofutra.

Panowie, a czy wy włożylibyście taki płaszcz? Czy jednak zgadzacie się ze Zbigniewem Bońkiem, że facetowi noszenie go niezbyt przystoi?

Dawid Woliński w płaszczu ze sztucznym futerkiem (fot. Instagram)

Dawid Woliński w Londynie w płaszczu ze sztucznym futerkiem (fot. Instagram)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×