Szukaj

Tylko u nas: Agnieszka Szulim po raz pierwszy o swojej sukni ślubnej. Jednego już teraz możemy pogratulować [WIDEO]

agnieszka szulim suknia slubna

agnieszka szulim suknia slubna

Agnieszka Szulim o sukni ślubnej

Ślub Agnieszki Szulim i Piotra Woźniaka-Staraka od kilku miesięcy rozpala wyobraźnię mediów i fanów tej pary. Kiedy się odbędzie? Jak będzie wyglądała uroczystość? A przede wszystkim, jaka będzie suknia ślubna, w której do ołtarza pójdzie Agnieszka? To wszystko najpilniej strzeżone tajemnice, które państwo młodzi oraz bliskie im osoby trzymają w sekrecie.

Niedawno mieliśmy okazję rozmawiać z autorkami sukni ślubnej Agnieszki Szulim, projektantkami z duetu BizuuZuzanną Wachowiak i Blanką Jordan. Obie panie lojalnie nie chciały ujawnić nawet rąbka tajemnicy.

To są takie tajemnice, których nikt nie może wiedzieć, przede wszystkim Polska, potem pan młody. To są nasze dziewczęce tajemnice i tylko Aga wie, jak wygląda suknia i my we dwie, więc… niestety, nic nie możemy zdradzić – usłyszeliśmy od Bizuu.

Zobacz: Duet Bizuu zaprojektuje suknię ślubną Agnieszki Szulim. Co projektantki powiedziały o tej kreacji? [WIDEO]

Ostatnio, na pokazie najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła, Jastrząb Post zapytał o suknię ślubną samą Agnieszkę Szulim. Co odpowiedziała?

Słusznie – w tak lakoniczny sposób Agnieszka pochwaliła lojalność projektantek Bizuu. – Ja też nic nie powiem – dodała z uśmiechem.

Jednego już teraz możemy przyszłej pannie młodej pogratulować: konsekwencji w zachowaniu ślubnych tajemnic tylko dla siebie.

Ja w ogóle nie zamierzam nic zdradzać. Staram się być konsekwentna – powiedziała Jastrząb Post Agnieszka.

W tej sytuacji pozostaje nam tylko czekać na oficjalne zdjęcia ze ślubu Agnieszki i Piotra. Mamy nadzieję, że już po fakcie państwo młodzi podzielą się radością z tego jednego z najważniejszych dni w swoim życiu. 🙂

Piotr Woźniak-Starak, Agnieszka Szulim - Srebrne Jabłka 2016

Na zdj. Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Szulim. Kiedy odbędzie się ich ślub? Para konsekwentnie milczy w tej sprawie


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×