Szymon Majewski jednak w TVP? „W końcu się dogadałem”

Szymon Majewski wróci do TVP?

Szymon Majewski wróci do TVP?

Program Szymona Majewskiego w TVP

Wokół tej postaci ostatnio jest coraz głośniej. Pojawiły się informacje, że Szymon Majewski miałby mieć swój program w TVP. Dziennikarz zdobył popularność dzięki swojemu autorskiemu programowi w TVN Mamy Cię oraz Szymon Majewski Show. Aktualnie m.in. prowadzi swój kanał na YouTube.

Niedawno pojawiły się plotki, że Majewski miałby dostać swój program w TVP. On sam wszystkiemu zaprzeczył. Innego zdania był natomiast szef TVP2. W rozmowie z serwisem wirtualnemedia.pl Maciej Chmiel mówił:

Zobaczymy. Teraz za wcześnie na inną odpowiedź 

Z kolei Jan Pawlicki, szef TVP 1, nie komentował sprawy.

Teraz jednak głos zabrał sam Szymon Majewski. Dziennikarz opublikował filmik na swoim kanale. W znany sobie sposób odpowiada na doniesienia mediów o tym, że rzekomo miałby znaleźć się w TVP

W końcu się dogadałem, super, bardzo się cieszę, zaczynam swoją pracę w TVP, jestem po rozmowach z Jackiem, bardzo fajna rozmowa, bezpośredni człowiek, harcerz. Rozpoczynam pracę, cieszę się bardzo, że po latach posuchy, wyrzucony z TVN, mam swoją działkę – powiedział

Później dziennikarz odbiera telefon, rzekomo od prezesa i zabiera się za odśnieżanie! Szymon w znany sobie sposób postanowił odnieść się do medialnych doniesień.  Myślicie, że wróci do TVP?

Szymon Majewski będzie miał program w TVP?

Szymon Majewski będzie miał program w TVP? 

Szymon Majewski w TVP?

Szymon Majewski w TVP?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×