Szok! Znika jeden z hitów Telewizji Polsat! Czego widzowie nie zobaczą więcej na ekranie?

Serial „Powiedz tak” znika ze stacji Polsat

Tej wiosny największe stacje telewizyjne wprowadziły do swoich ramówek sporo nowości. Polsat zdecydował się między innymi na program Surprise, Surprise, które gospodarzami zostali Stefano Terrazzino i Wojciech Błach. Po wyemitowaniu pierwszego odcinka natychmiast zdecydowano o całkowitym zdjęciu show z anteny.

Zobacz: Dramatyczny spadek oglądalności „Wiadomości”! Zmiany TVP nie wychodzą na dobre?

Okazuje się, że to nie jedyna porażka Polsatu. Dzisiaj portal Wirtualnemedia podał informację o tym, że z anteny znika także serial Powiedz tak! Pierwszy odcinek produkcji został wyemitowany 1 marca. W rolach głównych widzowie mogli oglądać między innymi Agnieszkę Więdłochę, Pawła Domagałę czy też Mikołaja Roznerskiego. Najwyraźniej nawet genialna obsada nie pomogły, by serial mógł poszczycić się wysoką oglądalnością.

Średnia oglądalność pierwszych trzech odcinków wyniosła 1,18 mln widzów. Przełożyło się to na 9,06 proc. udziału w rynku telewizyjnym wśród wszystkich widzów oraz 11,42 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

Nie pracujemy nad kontynuacją tego serialu. Obraz życia współczesnych wielkomiejskich trzydziestolatków okazał się w tej formule zbyt niszowy jak na główną antenę Polsatu – tłumaczy portalowi Wirtualnemedia.pl Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy, która była producentem serialu.

Wygląda na to, że widzowie muszą się pożegnać z losami bohaterów. Żałujecie? Lubiliście ten serial?

„Powiedz TAK!” znika z anteny

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×