Szukaj

Już jest! Spot promujący polskie preselekcje do Eurowizji 2016. Jeden z artystów jest faworyzowany przez TVP?

Spot reklamujący eliminacje do Eurowizji 2016

Spot reklamujący eliminacje do Eurowizji 2016

Spot reklamujący polskie eliminacje do Eurowizji 2016

Choć do połowy maja, kiedy to odbędzie się 61. finał Konkursu Piosenki Eurowizji, jeszcze prawie 3 miesiące, w ostatnich tygodniach atmosfera wokół festiwalu stale się podgrzewa. Wszystko za sprawą historycznych polskich preselekcji, w których jeszcze nigdy nie wystartowało tak wiele gwiazd. Do walki o wyjazd do Szwecji już piątego marca staną między innymi: Margaret, Michał Szpak, Edyta Górniak, Natalia Szroeder czy Dorota Osińska.

Zobacz: Wyciekły fragmenty teledysku „Grateful” Edyty Górniak na Eurowizję 2016? To wideo robi wrażenie

Zobacz: Eurowizja 2016: Margaret zaśpiewała „Cool Me Down” na żywo! Jak brzmi? Posłuchajcie

Kilka chwil temu w sieci pojawił się spot promujący polskie preselekcje. Po kolei wymieniono w nim wszystkich artystów, którzy wezmą udział w koncercie. Jako ostatnią zaprezentowano Edytę Górniak, którą jako jedyną specjalnie zapowiedziano, przypominając, że wokalistka była już polską reprezentantką w konkursie w 1994 roku.

Z wideo dowiadujemy się też, że gościem specjalnym wydarzenia będzie Andrzej Piaseczny, który zaśpiewa kilka piosenek po wszystkich prezentacjach konkursowych. Warto przypomnieć, że wokalista również jest częścią eurowizyjnej historii. Piasek reprezentował Polskę na konkursie w 2001 roku.

Koncert preselekcyjny będzie emitowany w TVP1, 5 marca o godzinie 21:20. Będziecie oglądać?

 

Eurowizja 2016 Eliminacje PolskaPo kilku latach przerwy, na antenę TVP 1, wracają polskie preselekcje do konkursu Eurowizji. Przygotowujemy je w rekordowo krótkim czasie ale z wielką dbałością o to by było to ważne i atrakcyjne wydarzenie dla telewidzów i artystów. W tym roku system zgłoszeń artystów do konkursu, ich wybór, zasady występu oraz głosowanie zostały przygotowane tak by zapewnić pełną transparentność. Koniec z decydowaniem o tym kto może reprezentować Polskę w zaciszu gabinetów. Ostateczny wybór oddajemy widzom. Docenili to sami artyści zgłaszając naprawdę dużo świetnych piosenek. Doceniły też media i internauci bardzo dobrze oceniając poziom konkursu. Fajnie słyszeć jak wszystkie największe rozgłośnie radiowe grają piosenki z naszego koncertu komentując jednocześnie, że „jeszcze nigdy eliminacje do Eurowizji nie budziły w Polsce tyle emocji”. My te emocje też czujemy i oprawimy je telewizyjnie tak by dotarły w całości do widzów 🙂 Cieszę się, że więcej muzyki wraca na anteny TVP i, że mogę reżyserować właśnie takie koncerty 🙂 Do zobaczenia 5 marca o 21:20 – oczywiście w Jedynce 🙂

Posted by Radek Kobiałko on 27 luty 2016

Najlepiej ubrani Polacy 2015: Andrzej Piaseczny

Edyta Górniak z Grateful powalczy o Eurowizję 2016

Edyta Górniak wyróżniona w spocie TVP reklamującym Eurowizję 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×