Rozalia Mancewicz pierwszy raz publicznie pokazała swojego syna! [WIDEO]

Rozalia Mancewicz pokazała syna publicznie

Rozalia Mancewicz pokazała syna publicznie

Rozalia Mancewicz pokazała syna

Ostatnio wiele zmieniło się w życiu Rozalii Mancewicz. Piękna Miss Polonia oraz jej partner Marcin Jaworski zostali rodzicami. Nieco ponad miesiąc temu na świat przyszedł ich pierwsze dziecko – syn Henryk. Poród przebiegał bez problemu, a młodzi rodzice ok razu zakochali się w maluchu.

Jak do tej pory, Rozalia Mancewicz nie pokazywała swojego dziecka. Tym razem zrobiła wyjątek. Henryk zadebiutował przez kamerami Dzień Dobry TVN, a jego znana mama opowiedziała o początkach macierzyństwa.

Czuję się świetnie. Jestem w nim zakochana. Czasami bywa, że w nocy się budzi, ale nie mogę narzekać. Henio urodził się zdrowy i po porodzie jak wróciłam do domu czekała na mnie niespodzianka. Było wysprzątane, wszędzie balony, pokój dla Henryczka przygotowany. Bycie mamą to jest wspaniałe uczucie. Mogę go obserwować przez całą noc. Na początku, jak byłam w ciąży, dużo mu kupowałam. Henio dostał imię po dziadku. Nie korzystam z pomocy opiekunki, może jak będzie starszy. Zdaniem rodziny Henio jest podobny do męża. Marcin go kąpie, a ja go przewijam. Chciałabym, żeby Henio nie wyjechał na studia zagraniczne, ale został tutaj z nami. Uczę się kołysanek. Nie wróciłam jeszcze do formy, ale dużo spaceruję i karmię piersią czyli dieta jest

Rozalia przyznała, że było już pępkowe.

Było i pępkowe, kiedy ja byłam w szpitalu. Na pępkowym było ze 30 osób 

Trzeba przyznać, że zarówno Rozalia, jak i Henio wyglądają pięknie. Sami zobaczcie.

Zobacz: Katarzyna Burzyńska pokazała zdjęcie dziecka i wywołała skandal na Instagmie. Pozuje z przyjaciółką


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Rozalia Mancewicz pokazała syna

Rozalia Mancewicz pokazała syna


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×