Rafał Maślak zdradza, że robi sobie ze swoją dziewczyną sekretne zdjęcia… Czy je gdzieś zobaczymy? [WIDEO]

Rafał Maślak o zdjęciach ze swoją dziewczyną

Rafał Maślak o zdjęciach ze swoją dziewczyną

Rafał Maślak o zdjęciach z dziewczyną

W dobie powszechnego dzielenia się na portalach społecznościowych zdjęciami, które dokumentują różne aspekty życia, nie dziwi, gdy na Instagramie i Facebooku widzimy fotki zakochanych par. Cóż, miłością trzeba się dzielić i w takiej formie. 🙂

Rafał Maślak nie jest w tym odosobniony. Zwłaszcza jako osoba, która bardzo dobrze radzi sobie w świecie social mediów i za ich pośrednictwem kontaktuje się z fanami. Dlatego na przykład na jego Instagramie oprócz selfies przystojnego Mistera Polski znajdziemy czasami także zdjęcia z jego ukochaną Kamilą Nicpoń. Nie zdarza się to jednak zbyt często.

Nie wstawiam zdjęć z moją dziewczyną, bo nie ciągnie jej świat show-biznesu. Dlatego tak rzadko się z nią pokazuję – tłumaczy w rozmowie z Jastrząb Post Rafał.

Ale to nie oznacza, że zupełnie unika fotografowania się z Kamilą. Robi to jednak po swojemu.

Mam w domu taki aparat, gdzie od razu wychodzą zdjęcia. Mamy album i tam wstawiamy te zdjęcia, które nigdzie nie lądują, są tylko w zamkniętym albumie, dla mojej rodziny – zdradza Rafał Maślak. – Te zdjęcia, które robię telefonem, cyfrowe, które lądują w internecie, są zupełnie inne – dodaje.

Szanujemy decyzję, sugerujemy jednak, by para, która uchodzi za jedną z najładniejszych w polskim show-biznesie, trochę częściej dzieliła się ze światem swoim uczuciem. Zwłaszcza w tak szczególnym dniu, jakim są walentynki. 🙂

Zobacz także: 12 propozycji idealnego pomysłu na walentynkowy prezent

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń (fot. Instagram)

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń (fot. Instagram)

Podziel się miłością

Marka Chloe już napisała miłosną opowieść dzięki perfumom Love Story, a jaka jest twoja historia miłosna? Zabierz na walentynki bliską twemu sercu osobę i podziel się z całą Warszawą krótką miłosną opowieścią.

13 i 14 lutego na ul. Marszałkowskiej, przy Złotych Tarasach i na rogu Nowego Światu i Alei Jerozolimskich powstaną wyjątkowe strefy Chloe. Zrób ukochanej osobie wyjątkową niespodziankę, której nigdy nie zapomni! To jedyna okazja, abyście mogli zobaczyć swoją krótką miłosną historię na telebimie w centrum Warszawy.

Więcej szczegółów na stronie wydarzenia na Facebooku: The Shortest Love Story 13/14 lutego 2016

The Shortest Love Story. Love Story Chloe


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×