Szukaj

Od „Tańca z gwiazdami” aż do dziś. Michał Szpak jeszcze nigdy nie powiedział tak dużo o przyjaźni z Pauliną Biernat [WIDEO]

Michał Szpak o przyjaźni z Pauliną Biernat

Michał Szpak o przyjaźni z Pauliną Biernat

Michał Szpak o przyjaźni z Pauliną Biernat

Michał Szpak jest jednym z najbardziej znanych gwiazdorów w Polsce. Artysta od czasu wzięcia udziału w Eurowizji 2015 stał się jeszcze bardziej popularny. Nie brakuje także kontrowersji z nim związanych.

Zobacz: Michał Szpak znów szokuje. Gwiazdor pokazał zdjęcie w kontrowersyjnym przebraniu, a w sieci burza: „Co to ma być?!”

Kilka lat temu Szpak wziął udział w Tańcu z gwiazdami. Tam poznał Paulinę Biernat. To pod jej czujnym okiem stawiał pierwsze kroki. Okazuje się, że para zaprzyjaźniła się i ich relację są bardzo dobrze aż do dziś. Niedawno postanowili opowiedzieć o nich w rozmowie dla Dzień Dobry TVN.

Głupot, których razem popełniliśmy było dużo począwszy od uciekania z hoteli, skakaliśmy na bungee. Wszystkie pieniądze, które mieliśmy przeznaczone na wakacje zostały utopione, bo Paulina stwierdziła, że chce iść na plażę wykutą w skale, po czym przyszła większa fala i Paula niestety nie zdążyła zanurkować, a i tak było cudnie. Pomagamy sobie i chodzimy na swoje występy (…) W najważniejszych momentach zawsze jesteśmy razem. Wydaje mi się, że my znamy swoje prawdziwe twarze, których nie zna nikt – przyznał

Taka przyjaźń zdarza się naprawdę rzadko.

Zobacz: Michał Szpak to człowiek wielu talentów! Na Instagramie pochwalił się ukrywaną do tej pory umiejętnością


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat o przyjaźni


Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Michał Szpak i Paulina Biernat przyjaźnią się

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  do Gość 08,28 Dobrym człowiekiem się jest, albo nie, bez względu na otoczenie.

 • Gość pisze:

  Jak bym nie wiedziala kim jest,nawet bym nie pomyslała,że to Polak.Koncert w Rybniku MEGA.Zobaczcie koncert w Jaworznie z orkiestrą eM Band.Coś nieprawdopodobnego,że ktos w Polsce może tak śpiewać i zrobić taki niesamowity koncert,A z Pauliną nich sobie sami układaja jak chcą.

 • Sylwek pisze:

  Koncert w Rybniku cos nieziemnskiego.bylem na różnych koncertach a to byl krótki wystep Szpaka i po prostu wow.skad on sie wziął bo az trudni uwierzyć ze z Polski.a w tej biernat to nie wnikam zakochany jest a i ona w nim.

 • Lukasz pisze:

  Wez działaj szpaku bo jak sie hajtnie to po ptokach…

 • Gość pisze:

  Freud coś przebąkiwał o przyjaźniach damsko-męskich. Ja mu wierzę 😉

 • Gość pisze:

  hm……ciekawe jak sie na tę przyjaźń zapatruje narzeczony Pauliny

 • I koniec pisze:

  Zamknijmy ten temat. To wszystko jest męczące. Niech robi jak uważa i ma potem pretensje do siebie wyłącznie. Przecież chce tej wyaginowanej wolności ktora i tak dla kazdgo znaczy cos innego. Jest uparty i tak sie nie zmieni. Zostawmy to wszystko. Nasze zdanie tych ‚niepokornych’ fanowti ak sie nie liczy. Bedzie co ma byc. Trudno.

 • Michalina pisze:

  Cieszę się że się przyjażnią w tym srodowisku ciężko o przyjażń.Dobrze że pomagają sobie w trudnych sytuacjach i mogą na siebie liczyć to bardzo piękne.Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie to wytarty sloganale jakże prawdziwy.Narawdę widać że się lubią i oby tak zostało na zawsze prawdziwa przyjażń to skarb.Zyczę im tego z całego serca i nie ma znaczenia jakie jest podłoże tej przyjażni oby była prawdzwa.

 • Obserwator pisze:

  Gościu z 18:58 – Bycie artystą nie polega tylko na skupieniu się na jednej rzeczy, na jednym talencie. Żeby być interesującym dla siebie samego, jak i dla innych ludzi, należy być ciekawym, umieć się pokazać z wielu stron, uczestniczyć w wielu rzeczach, trzeba być interesującym i bogatym osobowościowo, a nie nudnym. Nie samą muzyką żyje człowiek. Bo jak byś miała takiego idola czy męża, o jakim piszesz, to by ci się znudził po pół roku i potem byś powiedziała „no i kim on jest i co sobą reprezentuje?”. I nie dyktuj, z kim Michał ma się przyjaźnić, jakim osobami ma się otaczać, bo on jest mądrym facetem i sam wie, kto mu pasuje i kogo lubi, a przez ciebie przemawia zawiść i zazdrość i chęć zawłaszczenia jego osoby. Jemu też nie podoba się to, że wszyscy chcieliby nim sterować, a ma być przecież sobą.

 • Bury pisze:

  Po tych komentarzach jasno widać, że jakakolwiek dziewczyna by się nie pojawiła przy boku Michała, to będzie krytykowana, będzie taka siaka i owaka, dlatego swoje miłości w takim świecie trzeba ukrywać i niech sobie durnie piszą „dlaczego on ciągle sam”?

 • Gość pisze:

  Oceniać nie ma sensu ich relacji, a uwagę zwraca jedynie fakt, że Michał jest rzeczywiście przy Paulinie milszy, lepszy, sympatyczniejszy, spokojniejszy, usmiechniety, co daje jedynie wskazówkę, że jak mu na kims zależy to staje się dobrym człowiekiem. A to z kolei świadczy, że na różowej mu nie zależy, to tylko luźna znajomość oparta na współpracy i nic więcej.

 • Gość też pisze:

  NIE WIERZĘ. WRESZCIE JAKIEŚ SENSOWNE BA NAWET M Ą D R E KOMENTARZE (chodzi mi o tych kilka najnowszych). NIESAMOWITE. Już myślałam że jestem sama.

 • Gość pisze:

  Rozumiem,że ludzie, którzy się przyjaźnią nie są sobie obojętni, ale trzeba w końcu dorosnąć do swojego wieku i sytuacji życiowej.Życie to nie jeden wielki kabaret. Poczucie humoru to cenna cecha, ale nie można się całe życie tylko wygłupiać. Przyjaźń jest zjawiskiem pozytywnym i nie powinna nikogo krzywdzić.Tylko wtedy ma sens.

 • kinia pisze:

  Myślę że Paulina nakręciła ten reportaż bo zagalopowała się z pytaniem do Michała na zlocie , które może popsuć jej relację z narzeczonym, a sugeruje że jednak Paulina ma w sercu nadal Michała, a przecież Paulina jest zaręczona i tym pytaniem w niezręcznej sytuacji postawiła i Michała i narzeczonego.

 • Gość pisze:

  Paulina już zakończyła swoją zawodową karierę tancerki. Kobita nie ma co robić i ciągle żyje przeszłością. Widać,że z bycia celbrytką ciężko zrezygnować. Zawsze jednak miło ogrzać się w blasku czyjejś sławy. Kiedyś pomogła Michałowi i teraz odcina kupony od tej przyjaźni. Jak widać w życiu nie ma nic za darmo. Kobita Jest nieodpowiedzialna i patrząc na Jej związki – nie rokuje dobrze w żadnym związku.Moim zdaniem ma też skłonność do nadużywania wielkich słów. Sama nie wie czego chce.

 • Gość pisze:

  do Gość 15,41 Sami są sobie winni. Stale się z tym obnoszą, a potem się tłumaczą. Przyjaźń przyjaźnią, pomagali sobie kiedyś i to jest miłe, ale dziś oboje żyją w innej rzeczywistości.Paulina przez szacunek do swojego narzeczonego i Michała winna skorzystać ze zdrowego rozsądku. Dziwne,że będąc psychologiem nie zdaje sobie z tego sprawy ? Po co to dalej to ciągnie ? Raczej nic dobrego dla Nich wszystkich z tego nie wyniknie ( i jak widać – nie wynika ). Jeśli nie zdaje sobie sprawy,że – biorąc własną sytuację pod uwagę – winna Michała już uwolnić od siebie. On z pewnością jest Jej dozgonnie wdzięczny, ale nie powinna tego nadużywać i stawiać Go w dwuznacznych sytuacjach. Prawie każdy ma kogoś komu jest za coś wdzięczny, ale zajmuje się własnym życiem, zachowując tą osobę w życzliwej pamięci. Proponuję to wziąć pod uwagę. Pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Znajdź sobie Michał jakąś kobitę (lub faceta) i korzystaj z daru jaki dostałeś (talent), a nie rozmieniaj się na drobne ( celebryctwo, modeling, dziwni ludzie wokół Ciebie-Justynka, Paulinka itp ) Przestań się bawić w kotka i myszkę z ludźmi, którzy Ci jeszcze dobrze życzą ! Bo to już przestaje być zabawne ! Czas leci i możesz się pewnego dnia obudzić z ręką w nocniku. Zadbaj o swój wizerunek i WŁASNE życie !

 • Gość pisze:

  Odgrzewane kotlety !! Szkoda na to czasu !

 • Gość pisze:

  Gość 15,12 Całkowicie popieram !! Czas na poważne traktowanie swojej kariery ( muzycznej ! ). Popieram też pomysł zatrudnienia męskiego profesjonalnego zespołu i do dzieła. Szkoda czasu na rozdrabnianie się na drobne ! Prawdziwej miłości może lepiej poszukać poza światem celebrytów. Życzę sukcesów we wszystkich sferach życia.

 • Gość pisze:

  Niech on sobie znajdzie babę, która będzie tylko jego i zobaczycie,że zaraz odżyje.Bo na razie te co się kolo niego kręcą mącą mu w głowie,a on guzik z tego ma.

 • Gość pisze:

  Ludzie,czy Wy nie widzicie dlaczego ten program się ukazał?Michał chciał Wam przekazać,że są z Pauliną już tylko przyjaciółmi,chociaż kiedyś byli blisko ze sobą.Ostatnio fanki dużo pisały,że On Ją nadal kocha,że to Jego Rosanna itp.Po zlocie fanów to się jeszcze bardziej nasiliło.Więc dał Wam odpowiedz ale jak zwykle został źle zrozumiany.Teraz wmawiacie wszystkim,że mieliście rację i chcecie ich razem swatać.Skoro zdobył się w końcu na odwagę aby opowiedzieć o przyjażni to po to aby przestano spekulować.To tylko kobiety potrafią tak gmatwać i widzą coś czego nie ma.

 • Gość też pisze:

  Masz rację. Zapomniec i do przodu. Masz chlopie 26 lat!!! Za duzo dziwnych bab w otoczeniu. Babiniec mega. To jest nie do strawienia. Zatrudnij konkretnych facetow i zajmij sie tylko muzyka. On sa nastasawieni zadaniowo a nie jakies chore meczace gadki ala Bulinsky albo emeryckie wycieczki w przeszlosc z Paulina.

 • Gość pisze:

  Takie wspomnienia zostawcie sobie na czas za 40 lat. W fotelu bujanym miło będzie wspominać. Teraz Michał żegluj do przodu i nie zatrzymuj się na tym co było. Jesteś wprawdzie młody, ale czas biegnie nieubłaganie. Konkurencja jest silna. Ogarnij swoje życie osobiste i do przodu pędź zamiast marnować energię na rozpamiętywanie przeszłości. Kibicuję Ci !

 • Gość pisze:

  Krok wstecz, powrót do przeszłości, nic nowego, nic interesującego.” Dwójka nastolatków” i tyle. Po co to komu?

 • Gość pisze:

  Ej Gościu z ostatnich 2 postów : Życie z artystą jest zawsze trudne, ale odpowiednia kobieta przy boku sobie z tym poradzi. W ogóle związki są wymagające. Michał tak jak piszesz to zachowuje się tylko przy Bulińskiej, powiela jej prymitywne zachowania widocznie jest podatny na wpływy. Jak on się od niej odetnie nie będzie się tak zachowywał.

 • Gość pisze:

  I jeszcze cos. Skoro jak powiedzial jest wymagajacy w bliskich relacjach to niech najpierw zacznie od siebie tak samo wymagac bo inaczej nigdy niczego długotrwalego nie zbuduje.

 • Gość pisze:

  Jego ostatnie wyskoki…Przenigdy nie chciałabym takiego faceta. Jest dziwny niezrównoważony nieobliczalny. Myślę że typ desppoty imega egoisty. Kumpel ujdzie ale to wszystko. Nie dziwię się te pani że woli innego. Działa instynkt samozachowawczy. I w końcu jest po psychologii ponoć tym bardziej wie czym to grozi. Z resztą artysta. Już i to jest bardzo problemowe. Chimeryczny pewnie na porządku dziennym.

 • Gość pisze:

  Michał ma dystans do Pauliny, bo nie jest wolna, a może już miłośc odeszła i został tylko przyjażń. Nie o to tu chodzi, a raczej to co wodzą wszyscy, Michał jest przy niej inny, uroczy, subtelny- więc jednak ma na niego dobry wpływ, bez względu na to jakie podłoże.

 • Gość pisze:

  Widzicie to co chcecie widzieć.Ja widzę zdystansowanego Michała.Ma chłopak klasę.Przeciez wiadomo,że Paulina ma faceta.Wpodobnym tonie mówiła o Stefano,że krótko się znają, a jakby 20 lat itp.Jej niektóre wypowiedzi wypadają niezręcznie.Nie bawcie się w swatkę.Co ma byc to będzie.

 • Gość pisze:

  Gość 22,31 zgadzam się z tym co napisałeś ! Też tak uważam. Kochane fanki Michała-same się zakochajcie- najlepiej w narzeczonym Waszej przyjaciółki. Naiwnym zawsze będzie można wcisnąć ,że to tylko przyjaźń.

 • Gość pisze:

  Jak to dobrze gdy kobieta ma „złote usta” może wiele zdziałać !

 • Gość pisze:

  do Gość 15,07. Wydaje mi się,że Pani Paulina wykorzystuje młodego i niedoświadczonego Michała emocjonalnie i to z pełną świadomością. W jakimś wywiadzie słyszałam jaka to szczególna więź łączy Ja ze Stefano, poźniej zapewne też tak myślała o Pawle Stalińskim, następny był Michał, dalej obecny narzeczony….. Uważam,ze jest wyjątkowo zręczną manipulatorką i mąci Michałowi w głowie. Uważam,że wkręca i Michała i swojego narzeczonego w niezręczne sytuacje. To nie jest ok.

 • Gość pisze:

  Zgadzam się z Gość 15,07. Pani Paulina jest sympatyczna, ale wydaje mi się, że wykorzystuje Michała. Rzeczywiście to Ona bardziej celebruje te wspo

 • GOSIA pisze:

  nie pasuje do Michała , Michał ma swój gust i jak siĘ zakocha TO I ON BĘDZIE WIEDZIAŁ I DA ZNAĆ NAM ŻE TO TA JEDYNA ,,,,,, MA CZAS JEST MŁODY

 • Gość pisze:

  Bardzo lubię Paulinę jest miłą i sympatyczną dziewczyną, ale trochę nie rozumiem jej zachowania . Wydaje mi się że na zlocie Paulina prowokowała, czy dawała nadzieje? Michałowi, mówiąc – „jak już będziesz staruszkiem w bujanym fotelu i będziesz siedział przy swoich wnukach albo przy moich ……..”? – przecież ogłosiła wszystkim ze jest zaręczona i bardzo cieszyła się z tego powodu. Obserwując ich jeszcze za dawnych czasów na pewno byli mocno zakochani w sobie, w tej chwili Michał chyba juz ma dystans do całej sprawy, może nie chce Paulinie niszczyć związku, ale większe zaangażowanie widzę po stronie Pauliny np to dziwne pytanie na zlocie, w wywiadzie ona tez jakby bardziej celebrowała te wspólne wspomnienia niż Michał, tak że to wygląda że Paulina ma bardziej w sercu Michała.

 • Gość pisze:

  Pięknie byłby na koncercie gdyby Michał śpiewał a Paulina zatańczyła.

 • Gość pisze:

  Cudowna para, Byłoby wspaniale gdyby byli razem.
  Ona tańczy , On śpiewa. Piękna sprawa.

 • Gość pisze:

  Jeśli to jednak prawdziwa miłość będą razem na pewno. Nie mają żadnych przeszkód, jeśli Paulina kocha Michała to może zerwać z narzeczonym. On to zrozumie, nikt nie chce być z kimś kto kocha inną osobę. Może być też tak, że zawszę będą się wspierać pozostając tylko przyjaciółmi, mimo iż Paulina wyjdzie za mąż a Michał mam nadzieję spotka nową miłość – która jest mu pisana. Może jest niedaleko. Dziewczyna, która będzie wyznawała podobne wartości. Najlepiej nikt z show biznesu 🙁 Michał ma w sobie dużo sprzeczności, wspomniał że w relacjach jest bardzo wymagający. Możliwe, że poszukuje kobiety tej wymarzonej i nie jest ją jednak Paulina. Czas pokaże. Najważniejsze aby byli szczęśliwi razem lub osobno.

 • Gość pisze:

  Przy Różowej Michał głupieje, a przy Paulinie – szlachetnieje.

 • Gość pisze:

  A przy narzeczonym to Pani Paulina nie jest sobą ? Dziwne to wszystko ! Ona jest niepoważna. Wyglądają jak matka z synem. Sorry, ale Michał powinien poszukać dziewczyny w swoim wieku.

 • Gość pisze:

  co z Michałem , czy wrócił?

 • Gość pisze:

  Bo miłość i prawdziwa przyjaźń uskrzydla i powoduje, ze człowiek staje się lepszą wersją samego siebie..Dlatego też przy Paulinie Michał jest inny niż bez niej

 • Gość pisze:

  Może Michał odpuścił, nie chce się narzucać skoro ma narzeczonego. Pamiętajmy, że Michał prywatnie jest nieśmiały. Ale szkoda mi bardzo. Życzę im szczęścia obojgu, bez względu na to jak się to skończy.

 • Gość pisze:

  Może gdyby Michał bardziej się postarał, może gdyby Paulina wiedziała, że Michał dalej ja kocha. Ale cóż my możemy gdybać. Możemy tylko trzymać za nich kciuki.

 • Gość pisze:

  Gdyby Michał potrafił byc zawsze taki jak z Paulina bywa, jak na tym nagraniu, to nie tylko pokochaliby go wszyscy fani, ale miałby cały swiat u stup. Bo Takiego Michała jak tu widać, można kochać na wieki. Ale Michał pokazuje tez inne mniej fajne strony i to burzy tą idee. Może rzeczywiście,gdyby był z nia miałby większe szanse by rozwinąc skrzydła i byc kimś wielkim. A tak to mamy hustawkę.

 • Gość pisze:

  Jak poznała Michała też była zajęta, ale szybko z tamtym swoim ówczesnym narzeczonym zerwała. Oczywiscie, jeśli z obecnym jest szczęśliwa to nie życzę im zerwania, chodzi tylko o to, ze bycie w związku nie jest żadną kategoryczną przeszkodą. Różnie może być.

 • Gość pisze:

  Kurcze jak poczytałam, te wszystkie komentarze to jakbym czytała jakiś romans przynajmniej. Dawno nie było w sieci tak pozytywnego nastawienia i oceny czegoś lub kogoś. Aż się boję, że wpadną tu hejterzy i popsuja tą atmosferę jaka się tu wytworzyła. Popieramy Michała i Paulinę, razem czy osobno, ważne aby się wspierali dalej.

 • Gość pisze:

  Jeden komentarz podobny do drugiego, wszyscy dostrzegli coś, więc musi coś być. Ale co to dokładnie to muszą określić sami zainteresowani. Paulina jest zajęta więc nie mogą być parą. Ale może kochać Michała jak przyjaciela, dobrego człowieka, wspaniałego artystę i wspierać go nadal. Michał zasługuje na to i potrzebuje takich aniołów, bo sam często jest zagubiony i ktoś musi nad nim czuwać i sprowadzać go na właściwa drogę.

 • Gość pisze:

  Chłopaku trzymaj się tej dziewczyny bo jest lekarstwem na twoje smutki. Takiego chca cię fani, jaki jestes przy niej. Bez niej popełniasz głupstwa, zwłaszcza, gdy wpływ ma na ciebie różowa niemoralna głowa. A Paulina to anioł jak sam ją okresliłeś i jak pod muśnięciem anielskiego skrzydła przemieniasz się dzięki niej w nadzwyczaj cudnego ptaszka.

 • Gość pisze:

  No własnie, czy to możliwe by tyle ludzi widziało coś czego nie ma? Moim zdaniem oni są stworzeni dla siebie, nie wiem co sie podziało, ze nie są parą, ale patrząc na nich gdy są razem ma się wrażenie, że są dwiema połowkami, które się odnalazły. Uważam, ze tak silna przyjaźń jest idealnym fundamentem związku. Przecież miłość z biegiem lat przemija, pożądanie też się wypala, a przyjaźń pozostaje. Dlatego najszczęśliwsze są małżeństwa, które zbudowały swój związek na przyjaźni, bo nigdy się ze sobą nie nudzą, a na starość maja o czym rozmawiać. Ja bym chciała tak sie przyjaźnić ze swoim mężem jako oni ze sobą..

 • Gość pisze:

  Być może Michał i Paulina zdają sobie sprawę, że łączy ich coś więcej, niż przyjaźń, ale ona ma zobowiązania, a on jest nieśmiały, pewnie nie zrobi pierwszego kroku i nadal będzie nieszczęśliwy. Ech, szkoda, bo pasują do siebie.

 • Gość pisze:

  Uczucie nie zawsze jest widoczne tak gołym okiem jak w ich przypadku, dlaczego jak sie na nich patrzy to widać to tak dokładnie jak na dłoni, że sa połączeni.

 • Gość pisze:

  Wszyscy odczytują ze jest cos więcej niz przyjażń, czemu Oni tego nie widzą i nie umieja się do tego przyznać!? Jeżeli to tylko przyjaźń to chyba naprawdę najpiękniejsza jaka widziałam. Bo łączy ich coś niezwykłego.

 • Gość pisze:

  Pani Paulina to kobieta z klasą jest psychologiem i ma super podejście do źycia.Michał przy niej jest elokwentny i miły, dlatego jakoś niesmaczne się patrzy co wyrabia w obecności stylistki.Mam nadzieję źe wydorosleje w końcu .Ma wielki talent ale zaczyna świrować.

 • starsza pani pisze:

  Młodość, młodość młodość- jak się jest młodym to wszystko jest piękne.Ja już starsza pani, mogę tylko popatrzeć i pouśmiechać się na widok tak sympatycznych ludzi. W ich relacji jest duża zażyłość, ale i tyle sympatii, czaru i uczucia, którego nie umieją ukryć. Może nie zdają sobie z tego sprawy i myslą, że to tylko przyjaźń, ale ja widzę więcej.

 • Gość pisze:

  Dodam tylko, że widać delikatność Michała w traktowaniu P. Pauliny. Musi ją niezmiernie lubić.

 • Gość pisze:

  Zakochałam sie w Michale ponownie jak obejrzałam ten filmik (kilka razy), bo Michał tu jest taki cudny. Tez się zgadzam z tym ze Paulina wpływa na Michała pozytywnie. Takiego Michał uwielbiam i takiego chciałabym zawsze widzieć. Tu widac dokładnie jaki z niego fajny chłopak. Czasem się wydurnia, ale jest bardzo wrażliwy i ciepły i taki kochany, aż chciałabym w tej chwli go przytulić.

 • Gość pisze:

  Mogę ich oglądać na tym filmiku bez końca, są tak uroczy i tacy serdeczni w stosunku do siebie. Michał po prostu do zjedzenia , gdy jest z Paulina, a Ona tez jest sympatyczna i autentyczna

 • Gość pisze:

  Mowa ciał mówi że mają się ku sobie, to jest obustronne. Nie tylko Michałowi zależy na Paulinie, ale Paulina tez pokazuje, że Michał jest dla niej kimś szczególnym.

 • Gość pisze:

  Pasują do siebie, ale dopiero teraz, widac róznicę ze zdjęciem poniżej z czasów początków ich znajomości. Michał był wówczas za młody by im wyszło. Teraz pasuja jak ulał, ale chyba za późno dla nich.

 • Gość pisze:

  Mnie też się razem podobają.Paulina nie jest może największą pięknościa, ale ma w sobie coś ciepłego i zmienia Michała w przyjemniaczka.

 • Gość pisze:

  Gość z 22,31- nie szkaluj, piszemy o przyjażni, a nie o talentach i nie hejtujemy.

 • Gość pisze:

  Przepraszamy panie gość z 22.31, ale nie potrzeba tu takich gości, tu doceniamy piekna przyjaźń i nie obrażamy nikogo. chesz się wyżyć- prosimy znajdź inny artykuł, tu celebrujemy piękno.

 • Gość pisze:

  Przecież Michał sam przyznał, że Paulina jest jego Rosanną, więc co tu dodać.

 • Gość pisze:

  Widać, ze Pani Paulina mam chęć wrócić do show biznesu, niestety wykorzystując do tego Szpaka. Smutne i żałosne, może tym razem jej się uda bo mimo pchania się wszędzie na sile coś jej nie wychodziło. Talentu niestety nie da się kupić ani załatwić po znajomosci …

 • Gość pisze:

  Paulina jest jego aniołem jak pisał Michał i to prawda. Oby ich przyjaźń trwała długo i rozkwitała dalej pięknie i radośnie.

 • Gość pisze:

  Pokazli w nagraniu więź ogromna i niekłamaną. Nie tylko słowa o tym swiadczą, ale mowa ciała.

 • Gość pisze:

  Piękna przyjaźń i piękne komentarze. Czy to nie cudnie?

 • Gość pisze:

  Ja obejrzałam to nagranie kilkanaście razy, bo Michał jest przy niej taki słodki. On całym soba pokazuje jak Paulina jest dla niego ważna, bez względu na to jaki charakter ma ta znajomość. I bardzo podoba mi się gdy Paulina mówi, że ta przyjaźn musiała im sie zdarzyć.

 • Gość pisze:

  Jak patrzy na Paulinę to tyle czułości ma jego wyraz twarzy.

 • Gość pisze:

  Jak się patrzy na nich jak mówia o sobie, to otacza ich wspólna aura, to rzadkie zjawisko.

 • Gość pisze:

  To prawda gość z 20:23. Michał na na prawdę szczęśliwego wygląda rzadko, a przy Paulinie zawsze aż promienieje szczęściem. Z niego można czytać jak z otwartej księgi, wszystkie emocje ma zawsze wypisane na twarzy i w oczach.

 • Gość pisze:

  To co opowiadali, to tym wspólnym wypadzie, gdzie musieli przetrwać bez pieniędzy, ale było cunie- to nie jest historia pięknej przyjaźni, to historia pieknej miłości. Ale gdy to się działo, to Michał był jeszcze bardzo młodzitki, teraz to co innego, ale skoro Paulina ma juz innego to chyba pozostaje tylko przyjąźń. chyba że są sobie pisani, bo wówczas będa razem

 • Gość pisze:

  nie wiem co jest między nimi, ale jest to ładne

 • Gość pisze:

  Ludzie, bez przesady !

 • Gość pisze:

  Czy istnieje przyjaźń damsko- męska ? Wątpię ! A co na to narzeczony Pani Pauliny ???

 • Victoria pisze:

  Szkoda, że to tylko przyjaźń, a moze nadal cos więcej?! Paulina jest niezwykle pozytywną osobą mającą dobry wpływ na Michała i to jej się powinien trzymać. Piękne, że to co jest między nimi przetrwało tyle lat i że nadal się wspierają.

 • Gość pisze:

  Czy jako przyjaciółka, czy jako połówka- wszystko jedno, aby dalej byli blisko i aby dalej Paulina miała na niego taki dobry wpływ jak do tej pory.

 • Gość pisze:

  Może jak Paulina to wszystko przeczyta, to może zrozumie, że coś jest w oczach Michała co jest bardziej wymowne niż słowa. Gdy patrzy na nią to błysk ma w oku jaki widzimy, tylko gdy Michał jest szcześliwy. Michał często się wygłupia, bo maskuje tym swoją nieśmiałość, ale tak naprawdę wesoły i uśmiechnięty bywa rzadko, bo żadko czuje się szczęśliwy. Duzo osób ma go za wesołka, bo rzeczywiście pozuje na takiego, ale jest w nim duzo smutku i mroku. Taki ktoś jak Paulina jest w stanie uleczyć jego rany i dać mu szczęście.

 • Gość pisze:

  Cudowne są te komentarze, to taka miła odmiana, gdy się nie krytykuje, a docenia coś pozytywnego i pięknego.

 • Gość pisze:

  Miłość nie zawsze jest spełniona, czasem musi wystarczyc przyjaźń. Ale oby mieli jak najdłużej kontakt i przebywali razem często, bo Michał jest wówczas lepszy, spokojniejszy i jeszcze bardziej uroczy niż zwykle.

 • Gość pisze:

  Gdy Michał patrzy na Paulinę to aż żal, że Paulina tego nie dostrzega, bo widzą to fani i inni z otoczenia. Gdy sa razem to jest między nimi jakaś magia. Oby tego nie utracili.

 • Gość pisze:

  Chociaż tu można poczytać pozytywne komentarze. Bo o tej parze, gdy są razem – nie da się nic złego powiedzieć. Gorzej gdy Pauliny nie ma przy nim, a wkroczy rózowa i bajki na tym koniec.

 • Gość pisze:

  Tylko pozazdrościć. Nie każdy ma takiego przyjaciela, który rozumie bez słów i wspiera gdy jest taka potrzeba. To skarby nieoceniony. Ale gdyby zostali para, byłoby cudnie. Może określili sobie takie granice, ale przecież wszyscy widzą (juz dawno fani to zauważyli o tym pisali), że Michał robi do niej maślane oczy.

 • Gość pisze:

  Wszędzie leje się hej na temat Michała, a pod tym artykułem tak się miło zrobiło- dla mnie to następny dowód ( poza wymienionymi przez poprzednie wpisy), że ich przyjaźń jest nie tylko wyjątkowa, piękna, ale też widoczna gołym okiem. I to chyba jest coś co najlepszego spotkało Michała w prywatnej swerze życia.

 • YYY pisze:

  Jak ich nie kochać ? Oboje cudowni.

 • Gość pisze:

  Też mi się wydaje, ze Michał czuje do Pauliny coś więcej niz przyjaźń. Może się myle, ale widać to w jego oczach. Zgadzam się też z kimś poniżej, ze Paulina ma na niego dobry wpływ w przeciwieństwie do Justyny, przy której zachowuje się momentami kretyńsko, dokładnie tak jak ona. Prawda jest taka, ze z kim przestajesz takim się stajesz. Na każdego najbliższe otoczenie, w którym często przebywa ma mniejszy lub większy wpływ. Paulina jest przesympatyczną osóbką. Ciepło i dobro bije z niej na kilometr, szkoda, ze nie spędzają ze sobą juz tyle czasu co dawniej.

 • Gość pisze:

  Dobrze im życzę obojgu.

 • Gość pisze:

  Widzę, że wszyscy ich swatają, ale chyba tu chodzi o przyjaźń, a nie o miłość.

 • Gość pisze:

  Zaręczyny to jeszcze nie slub, Michał ma nadal szanse i nadzieję.

 • Gość pisze:

  Jak narzeczony Pauliny przeczyta te komentarze to się wkurzy. Ale to prawda, nie ma chyba osoby, która nie widzi że łaczy ich coś wyjątkowego, bez względu na to jaki ma charakter ta znajomość.

 • Gość pisze:

  Paulina mówi o Michale tak miło, ale Michał to nic nie musi mówić, wystarczy jak patrzy. To przyjaźń, ale Michał chce więcej, więc zaangażowanie jest nierówne.

 • Gość pisze:

  No ta przepychanka na nagraniu to trochę dziecinada, ale wiele zadziornych osób tak robi, nie ma w tym nic niesmacznego. A dalsza część nagrania mówi dokladnie jak jest wspaniała relacja między nimi. To tak widać, że nawet gdyby nie mówili tak o tym pięknie, to i tak sprawa jest jasna.

 • Gość pisze:

  Wszyscy piszą to samo, więc tylko się powtórzę. Byłaby z nich super para. Michał nie szybko o niej zapomni i nie szybko spotka taką Paulinę, która rozumie go tak doskonale, a myślę że bardzo potrzebna mu tak bliska osoba, bo ma zranioną duszę.

 • Gość pisze:

  Jak Michał ma blisko Paulinę to oczy mu promienieją, to jasne, że dalej sie w niej kocha, szkoda że Paulina ma narzeczonego. Gdyby im jednak wyszło, to Michał byłby szcześliwy, bo widać jak mocno jej ufa i potrzebuje.

 • Gość pisze:

  Cudni sa razem, może Paulina się jeszcze zastanowi?

 • Gość pisze:

  Bardzo do siebie pasują, rozumieją się bez słów, jak sami to zaznaczają. Szkoda, że nie sa parą, to uskrzydliłoby Michała. Zresztą przypuszczam, że Paulina i tak miała duży wpływ na to jaki jest Michał teraz.

 • Gość pisze:

  Paulina ponoć zaręczona, więc Michał przegapił swój moment, ale dobrze, że się przyjaznia, bo razem sa wspaniali, Gdyby Michał miał samych takich przyjaciół, to byłby najbogatszym człowiekiem na ziemi.

 • Ewa pisze:

  Jak juz ma przyjaciolke to ja chetnie moge zostac jego zona

 • Gość pisze:

  Michał jak jest z Paulina to zupełnie inny człowiek, taki jakiego fani kochaja najbardziej, więc szkoda, że tak mało ze sobą przebywają. Widac na Michała maja wpływ osoby z otoczenia. Z Justna na przykład dostaje szaleju i jest wtedy denny jak ona sama, od niej to powinien sie raczej trzymac z daleka. Niech mu robi te stylówki, ale niech nie przebywa z nim za dużo, bo ma zły wpływ na niego. A przyjażń Michal z Pauliną to piękna rzecz.

 • Gość pisze:

  Przeciez na kilometr widac ze sie w niej buja

 • Dawid pisze:

  Mam sliczna coreczke ze swoja najlepsza przyjaciółka niedlugo ślub.zaczela sie od przyjazni moze u Szpaka tez tak bedzie

 • Gość pisze:

  Bardzo ich lubię jako parę, szkoda że opiera się tylko na przyjaźni, cos nie wyszło,ale Paulina nadal ma dobry wpływ na Michała i oby takich przyjaciół się trzymał.

 • Magda pisze:

  Dobra przyjaźń. Też miałam kiedyś takiego przyjaciela, ale jak wyszłam za niego za mąż to przyjaźń się skończyła. Miłość jest o wiele bardziej wymagająca niż przyjaźń.

 • Kornel pisze:

  Kobiety już tak mają, że lubią być pchane, a faceci lubią pchać:) Fajni są.

 • Gość pisze:

  Bardzo ładna przyjażń!

 • Gość pisze:

  wygladaja jak mama z synem

 • GośćMasza pisze:

  Niedawno w TVN pokazano fragment tej przyjażni, ale nie spodoboało mi sie jak Michał dla żartu pchnął przyjaciółkę – to bardzo nieeleganckie. Zero taktu,choć naprawdę wielki talent.

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×