Wzruszające słowa Michała Szpaka na kilka godzin przed finałem Konkursu Eurowizji

Michał Szpak ma pozytywne nastawienie do finału Eurowizji

Przed nami niezwykle emocjonujący wieczór. Wszystko to za sprawą finału konkursu Eurowizji 2016. Na scenie poza 25 wokalistami reprezentujących swoje kraje zobaczymy Michała Szpak. Wokalista wykona utwór Color of your life, który podczas minionych półfinałów zachwycił widzów z całego świata. To właśnie oni oddali na polską piosenkę swoje głosy, dzięki czemu Michał awansował do wielkiego finału.

Po zakończonym drugim półfinale odbyła się konferencja w trakcie której wokalista wylosował wylosował też pozycję, z której wystartuje w wielkim finale Eurowizji 2016. Producenci show zadecydowali, że Polska wystąpi z numerem 12.

A jak Michał czuje się na kilka godzin przed wielkim wydarzeniem?

Ten występ dedykuję przede wszystkim mojej mamie – zapowiada w Fakcie

Artysta zdradził też, że ma pozytywne nastawienie co do dzisiejszego występu:

Czuję się przygotowany, ale każdemu występowi towarzyszy dużo emocji i ekscytacji. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak po maśle. Dostaję dużo pozytywnych komentarzy z zagranicy i dużo deklaracji, że będą na mnie głosować. To bardzo miłe czuć wsparcie Europejczyków i całego świata, bo dostaję też wiadomości z Brazylii czy Ameryki. Francesca z Włoch obiecała mi, że będzie starać się, by jak najwięcej głosów z jej kraju zostało oddanych na mnie.

My nie mamy najmniejszych wątpliwości co do tego, że Michał jest gotowy na to, aby zająć w konkursie Eurowizji pierwsze miejsce! 🙂

Przypominamy, że dzisiejszy finał emitowany będzie na antenie Telewizji Polskiej o godzinie 21:00

Zobacz: Polska w finale Eurowizji 2016! Wyniki drugiego półfinału. Jakie kraje awansowały do finału? [ZDJĘCIA + WIDEO]

Michał Szpak o dzisiejszym finale Eurowizji 2016Michał Szpak o dzisiejszym finale Eurowizji 2016

Michał Szpak o dzisiejszym finale Eurowizji 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×