Szukaj

Eurowizja 2016: Michał Szpak znów tłumaczy się z porównania do Conchity Wurst. Tym razem zagranicznym mediom. Co powiedział na czerwonym dywanie?

Zagraniczni dziennikarze o Michale Szpaku

Michał Szpak na czerwonym dywanie przed Eurowizją 2016

Emocje wokół Eurowizji 2016 rosną. Już jutro dowiemy się, którzy reprezentanci swoich krajów zaśpiewają w sobotnim finale. Michała Szpaka zobaczymy dopiero w czwartek. Polak wystąpi w drugim półfinale. Jego Color Of Your Life typowane jest dość wysoko u bukmacherów.

Zobacz: Eurowizja 2016: Kreacje wszystkich uczestników na czerwonym dywanie. Kto wyglądał najlepiej? Jak wypadł Michał Szpak?

Tymczasem Michał wypełnia w Sztokholmie kolejne obowiązki. Polak uczestniczy w imprezach, które odbywają się przed Eurowizją. Robi wszystko, aby wypaść jak najlepiej. Pojawił się niedawno na czerwonym dywanie. Artysta udzielił kilku wywiadów. Jedną z takich rozmów przeprowadzili miłośnicy Eurowizji 2016, którą opublikowali w serwisie Youtube. Michał odpowiadał na trudne pytania. Kolejny raz odniósł się do porównania do Conchity Wurst.

Za mój strój odpowiada polska projektantka Greed. Ikoną mody dla mnie jest Marilyn Manson. Nie, nie jestem polską Conchitą. Jestem Michał – mówił

Nam nie pozostaje już nic innego, jak tylko życzyć Michałowi powodzenia, a wszystkich rodaków mieszkających poza Polską zachęcać do głosowania na reprezentanta Polski.

Zobacz: Michał Szpak w świetnym nastroju przed Eurowizją 2016: „Rozje*****my system”. Ma powody do radości

Michał Szpak (fot. AKPA)

Michał Szpak na czerwonym dywanie przed Eurowizją 2016

Michał Szpak przyznaje, że jest zakupoholikiem

Eurowizja 2016: Michał Szpak – wywiad na czerwonym dywanie


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×