Szukaj

Meryl Streep i Małgorzata Szumowska śpiewają dla Andrzeja Wajdy!

Meryl Streep i Małgorzata Szumowska śpiewają 100 lat Andrzejowi Wajdzie

Meryl Streep i Małgorzata Szumowska śpiewają 100 lat Andrzejowi Wajdzie

Meryl Streep i Małgorzata Szumowska śpiewają Andrzejowi Wajdzie

Meryl Streep i Małgorzata Szumowska spotkały się przy okazji 66. festiwalu filmowego w Berlinie. Obie były w jury konkursowym, a aktorka jego przewodniczącą. Po oficjalnej części spędzały ze sobą również czas prywatnie. Pewnego razu postanowiły zaśpiewać Andrzejowi Wajdzie i życzyć mu wesołych walentynek 🙂 To tym samym przedwczesne życzenia urodzinowe dla reżysera, który już 6 marca skończy 90 lat.

Filmik dopiero dziś opublikowała Wajda School & Studio na swoim Facebooku i od razu posypało się mnóstwo gratulujących komentarzy. Dodatkową atrakcją tego występu jest fakt, że amerykańska aktorka pokusiła się o kilka słów…po polsku. Okazało się, że całkiem nieźle radzi sobie z naszym językiem. Zresztą, nie ma się co dziwić. laureatka Oscara w filmie „Wybór Zofii” wcieliła się przecież w rolę polskiej imigrantki Zofii Zawistowskiej.

Posłuchajcie tego nagrania. Nam poprawiło ono humor 🙂

 

 

ANDRZEJ WAJDA – 90. URODZINY. Meryl Streep i Małgorzata Szumow…Zobacz jak Meryl Streep i Małgorzata Szumowska życzą Andrzejowi Wajdzie… Wesołych Walentynek z 66. Berlinale – Berlin International Film Festival ;)) Festiwalowa energia kina na jubileusz Mistrza 6 marca! #AndrzejWajda #MerylStreep #Szuma #WajdaWeek#share #like #love //See Meryl Streep & Małgorzata Szumowska singing Happy Valentine’s for Andrzej Wajda’s 90th birthday at 66th #Berlinale!Polski Instytut Sztuki Filmowej Filmowcy Polscy Pierwsze Ujecie Portalfilmowy.pl—-W niedzielę 6 marca Andrzej Wajda obchodzi 90. urodziny, a my z tej okazji świętujemy już od poniedziałku! Przed wami polscy i światowi filmowcy, absolwenci i wykładowcy Szkoły Wajdy (i nie tylko!) mówią o fenomenie Wajdy i życzą mu wszystkiego najlepszego!

Posted by Wajda School & Studio on 2 marca 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×