Mateusz Janicki zdradza, jak poznał swoją żonę. Przypadek za przypadkiem, aż tu nagle…

Mateusz Janicki

Mateusz Janicki

Mateusz Janicki opowiada o pierwszej randce z żoną

Chociaż niewiele osób o tym wiedziało, Mateusz Janicki od kilku lat jest w związku małżeńskim, Niestety aktor nie opowiada zbyt często o swojej drugiej połowie, ani nie zabiera jej na medialne wydarzenia. Wiadome natomiast, że owocem ich miłości jest dwójka synów – dwuletni Antek i czteroletni Jan. Tymczasem przystojniak z serialu Singielka w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską zdradził, jak poznał swoją żonę, Olę. Jedno jest pewne – nie była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Pierwszy moment, kiedy pomyślałem o mojej żonie, jako o obiekcie zainteresowania to było w Bukowinie Tatrzańskiej na ulicy Sportowej, gdzie teraz jest wielki hotel, termy itd. (…) Poszedłem tam na spacer z moją obecną żoną, a wtedy koleżanką z liceum. I tak sobie rozmawialiśmy i rzeczywiście rozmawiało nam się bardzo miło.

Aktor zdradził też, że przez pewien okres mieszkał w Bukowinie Tatrzańskiej w domu, który wybudował jego dziadek. To właśnie tam poznał ukochaną:

Mam nadzieję, że dziadek nie będzie tego oglądał, ale strasznie dużo osób przyjechało wtedy do mnie w wakacje. Przyjechała kupa ludzi z moich dwóch liceów. Między innymi znalazła się tam Ola, która teoretycznie nie była wcale w kręgu moich najbliższych kolegów, więc nie powinna się tam znaleźć, ale była z koleżanką, która była bliżej i tak wyszło.

Ich poznaniu i miłości towarzyszyła cała masa przypadków. A może to po prostu… przeznaczenie? 🙂

Jesteście ciekawi, jak wygląda żona Mateusza? Mamy nadzieję, ze któregoś dnia zabierze ukochaną na salony 🙂

Zobacz: Mateusz Janicki w ostrych słowach o Tomaszu z „Singielki” i jego związku


Źródło: Dzień Dobry TVN / x-news.pl

Mateusz Janicki

Mateusz Janicki


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×