Margaret i Edyta Górniak już po próbie przed Eurowizją 2016

Margaret

Margaret

Edyta Górniak i Margaret już po próbach przed preselekcjami

Już jutro wszystko będzie jasne. Późnym wieczorem poznamy reprezentanta Polski podczas Eurowizji 2016, która w tym roku odbędzie się w Szwecji. Tegoroczne preselekcje wzbudzają ogromne zainteresowanie, a to dlatego, że jeszcze nigdy nie brało w nich udziału tak wiele czołowych gwiazd.

W sobotę, 5 marca na scenie w gmachu Telewizji Polskiej wystąpi m.in: Margaret, Michał Szpak, Edyta Górniak, Natalia Szroeder czy Dorota Osińska.Wszystko wskazuje na to, że ostateczna walka rozegra się pomiędzy dwiema wokalistkami: Margaret i Edytą Górniak. To one mają największe i najwierniejsze grono fanów, a europejskie media już piszą o nich w swojej prasie i stronach internetowych. Obie Panie są zdeterminowane i chcą powalczyć o zwycięstwo.

Gwiazdy są już po próbach. Podczas dzisiejszych wystąpień, które były zamknięte dla mediów niektórzy mogli zobaczyć pierwsze efekty kilkutygodniowych przygotowań. Mamy nagranie z próby Margaret. Słuchając go wydaje się nam, że poszło jej zdecydowanie lepiej niż podczas prezentacji piosenki w programie Świat się kręci

Zobacz: Margaret tłumaczy się ze złego występu przed Eurowizją 2016. Porównała się do wielkiej gwiazdy

 

Margaret

Posted by Radek Kobiałko on 4 marca 2016


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×