Marcin Prokop to jeden z najlepiej ubranych mężczyzn show-biznesu. Czy jego żona uważa tak samo? Będziecie zdziwieni [Wideo]

Marcin prokop

Marcin prokop

Marcin Prokop zdradza, co żona robi z jego ubraniami

Marcin Prokop to jeden z najpopularniejszych i najbarwniejszych postaci polskiego show-biznesu. Widzowie pokochali go zwłaszcza za umilanie poranku w programie Dzień Dobry TVN, gdzie od samego rana dostarcza widzom sporą dawkę śmiechu.

Nie da się też ukryć, że dziennikarz ma smykałkę do mody. Niejednokrotnie możemy obserwować w jego stylizacji odważne i nietypowe akcenty, np kolorowe, kontrastujące z resztą stroju skarpetki. Okazuje się jednak, że nietuzinkowy styl prezentera nie podoba się najważniejszej osobie – jego żonie. Jakby tego było mało, ukochana Marcina nie tylko okazuje niezadowolenie ze stylizacji, jakie ma na sobie, ale także podejmuje w tym kierunku dość drastyczne kroki. Gwiazdor zdradził, co druga połówka robi z jego ubraniami:

Moja żona regularnie wyrzuca mi ubrania. Subtelność między nami polega na tym, że ona wyrzuca mi ubrania, o których myśli, ze ja nie wiem, że ona mi je wyrzuciła, a ja daje jej to poczucie, że ja nie zauważam tego, że ona mi je wyrzuciła.

Dziennikarz dodał jednak, że jest wdzięczny swojej żonie za tego typu czystki w szafie:

Chyba z perspektywy czasu jestem jej wdzięczny za to, że czyści moją szafę, bo ja mam niestety po moim dziadku tendencję do chomikowania. On chomikował banany, cytrusy oraz stare gazety, a ja chomikuję stare ciuchy, wierząc, że jeszcze mi się kiedyś przydadzą.

Może zamiast wyrzucać Marcin powinien pomyśleć o wystawieniu swoich perełek na platformie sprzedażowej?

Kupilibyście ubrania dziennikarza?

Zobacz: Marcin Prokop z nienawiścią Jarosławie Kuźniarze. Dziennikarz przekazał na swoim profilu informację na temat kolegi z dzień Dobry TVN

Marcin Prokop - pokaz Rodrigo De La Garza 2015

Marcin Prokop – pokaz Rodrigo De La Garza 2015

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×