Kuba Molęda nagrał piękną romantyczną piosenkę. Komu ją zadedykował?

Kuba Molęda nagrał piosenkę „Chodź ze mną”

Kilka dni temu swoją premierę miała piosenka Chodź ze mną. Utwór autorstwa Kuby Molędy jest zapowiedzią solowego albumu nad którym obecnie pracuje, a my zajrzeliśmy za kulisy powstawania tego utworu i mamy dla Was kilka zdjęć.

Piosenkarz i kompozytor, swoją karierę wokalną rozpoczynał w 1997 roku jako lider zespołu L.O 27 i do tej pory związany jest z branżą muzyczno – rozrywkową. Obecnie możemy oglądać Kubę w Teatrze Rampa, w musicalu „Rapsodia z demonem” w którym gra główną rolę. Wcześniej aktor warszawskiego Teatru Roma, w którym grał rolę Alfreda – głównego bohatera musicalu Romana Polańskiego „Taniec Wampirów”.
W 2014 roku Kuba przypomniał się szerszej publiczności biorąc udział w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, gdzie zaprezentował swój znakomity talent wokalny wcielając się m.in. w postać kontrowersyjnej Conchity Wurst, romantycznego Seal’a czy rockowego Bon Jovi.
Piosenkę „Chodź ze mną” napisałem w przypływie myśli, słów i dźwięków, które nosiłem w sobie. Oczywiście ogromną motywację stanowił też sam utwór, który jest dla mnie wyjątkowy, ponieważ w szczególny sposób opowiada o ucieczce do sfery uczuć, pięknej i krystalicznej miłości, wręcz wyidealizowanej – mówi artysta
Podoba Wam się ten utwór?
Kuba Molenda nagrywa piosenkę

Kuba Molęda nagrywa piosenkę „Chodź do mnie”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×