Szukaj

Już jest! Spot TVP promujący Eurowizję 2016! Tak zapowiada się największe muzyczne show w Europie [Wideo]

Spot Telewizji Polskiej promujący Eurowizję 2016

Już za kilka dni emocje sięgną zenitu, bo w Szwecji, na największej scenie świata odbędzie się Konkurs Piosenki Eurowizji 2016. W tym roku Polskę reprezentować będzie Michał Szpak, który wraz z utworem Color of Your Life zwyciężył polskie preselekcje. Od kilku dni muzyk jest już w Sztokholmie, gdzie przygotowuje się do swojego najważniejszego występu w życiu. Ma za sobą już jedną próbę, w trakcie której zaprezentował swoje umiejętności i dał zwiastun tego, co będzie się działo podczas półfinału 12 maja.

Według relacji Dziennika Eurowizyjnego występ Michała podczas próby przebiegł bez zarzutu. Zamiast wizualizacji na scenie pojawia się delikatna gra świateł, która jest tylko dodatkiem do potężnego głosu i genialnego utworu naszego rodaka.

Po tym występie znacznie podniosły się też notowania bukmacherskie. Color Of Your Life zajmuje 7 miejsce, co oznacza, że piosenkarz jest pewniakiem w wielkim finale.

Tymczasem na kilka dni przed tym emocjonującym wieczorem Telewizja Polska wyemitowała spot reklamowy promujący Eurowizję 2016. Widzimy w nim fragmenty występów najpopularniejszych wokalistów. Nie brakuje też Michała Szpaka, za którego wszyscy trzymamy ogromne kciuki!

Przypominamy, że półfinał będzie emitowany na antenie TVP 12 maja o godzinie 21:00, z koeli wielki finał w sobotę, 14 maja o tej samej porze.

Zobacz: Tylko u nas! Michał Szpak na lotnisku przed Eurowizją 2016. Co tam się działo!

Spot promujący Eurowizję 2016

Spot promujący Eurowizję 2016

Spot promujący Eurowizję 2016

Spot promujący Eurowizję 2016

Spot promujący Eurowizję 2016

Spot promujący Eurowizję 2016


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×