Kolekcja biżuterii Swarovski (wiosna-lato 2016)
Wirtualna Polska

Zobaczcie najnowszą kolekcję Swarovski na wiosnę-lato 2016. My już zakochaliśmy się w tej biżuterii [WIDEO + FOTO]

Kolekcja biżuterii Swarovski, wiosna-lato 2016, "Sea of Sparkle"

Kolekcja biżuterii Swarovski wiosna-lato 2016

Wirtualna Polska

Marka Swarovski, jedna z ulubionych marek biżuterii wśród gwiazd, pokazała najnowszą kolekcję na sezon wiosna-lato 2016. Nosząca nazwę „Sea of Sparkle” nawiązuje do morskiej, oceanicznej symboliki i kolorów. Jastrząb Post opowiedziała o niej Ewa Sereczyńska, dyrektor zarządzająca Swarovski Polski.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jak sama nazwa kolekcji wskazuje, „Sea of Sparkle”, była inspirowana morzami, oceanami. W kolekcji znajdziemy wiele pięknych kolorów pochodzących z głębi mórz: turkusy, granaty, odważne róże. Nawiązując do tego tematu nie może zabraknąć symboliki: są muszelki, koniki morskie, rozgwiazdy – wyjaśnia nam Ewa Sereczyńska.

Na imprezie inaugurującej kolekcję nie mogło zabraknąć gwiazd, które są fankami biżuterii Swarovski. Rozmawialiśmy m.in. z Małgorzatą Kożuchowską, która swoją kolorową stylizację (sprawdź szczegóły stroju aktorki) uzupełniła pierścionkami Swarovski.

Dzisiaj postawiłam na pierścionki. Jeden bogaty, spektakularny, drugi bardziej dowcipny, letni, ma koral, rozgwiazdę, błękit, który przywodzi na myśl słońce, ciepło, trochę ciepłej wody, morza i piasku, czyli coś, o czym marzę. Przepiękne rzeczy! – wyznała nam aktorka. – W tym sezonie Swarovski postawił przede wszystkim na pierścionki. Nigdy wcześniej tego aż tak dużo nie było. Do wyboru, do koloru – dodała.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Agnieszka Cegielska również lubi kryształy Swarovskiego. Dlaczego?

Moja babcia zawsze mówiła, że kryształy przynoszą kobiecie szczęście. Nie tylko wazon kryształowy. 🙂 Ale coś kryształowego niech blisko nas jest. I niech nas chroni – powiedziała prezenterka.

Zapytaliśmy także Kasię Cichopek o jej biżuteryjne preferencje.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jestem sroczka. Świeci się – podoba mi się. Najczęściej biżuterię dostaję od mojego męża. Sama sobie nie kupuję – przyznała gwiazda „M jak miłość”.

Błyskotki uwielbia także Tamara Arciuch.

Wirtualna Polska

Im jestem starsza, tym bardziej interesuję się błyskotkami – przyznała aktorka. – Jak byłam młoda, omijałam te sklepy. Lubiłam biżuterię etniczną. Teraz, jak widzę, że coś błyszczy, to wzrok mi ucieka – dodała.

Gdy się ogląda tak efektowne biżuteryjne cacka, jak te z najnowszej linii Swarovski, nietrudno stracić głowę. 🙂 Zobaczcie kolekcję „Sea of Sparkle” na sezon wiosna-lato 2016 w naszej galerii.

Zobacz także: Gwiazdy na pokazie kolekcji Swarovski wiosna-lato 2016 [GALERIA FOTO]


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×