Wiemy, ile dziennie zarabia Krzysztof Gojdź. Najsłynniejszy lekarz medycyny estetycznej w Polsce zdementował plotki [WIDEO]

Krzysztof Gojdź

Krzysztof Gojdź

Ile dziennie zarabia Krzysztof Gojdź?

Doktor Krzysztof Gojdź to jeden z najlepszych lekarzy medycyny estetycznej w Polsce. Do jego kliniki trafiają osoby, które pragną zachować naturalne piękno ponieważ wiedzą, że tylko ten doktor pomoże im to osiągnąć. Nic więc dziwnego, że pacjentami Krzysztofa Gojdzia jest wiele gwiazd, a wśród nich Anna Wendzikowska czy Rafał Maślak.

O życiu prywatnym tego znanego lekarza wiemy niewiele. Ostatnio jednak pokazał intrygujące zdjęcie z tajemniczą nieznajomą. Postanowił opowiedzieć nieco więcej o tej pięknej kobiecie.

Zobacz: Krzysztof Gojdź jest zakochany? Opowiedział o spotkaniu z miłością sprzed lat: „Jestem rozanielony! Stara miłość nie rdzewieje” 

Tymczasem wielu fanów zastanawiało się, ile zarabia Krzysztof Gojdź. Doktor postanowił sprostować informacje, które się do tej pory pojawiały. Z wywiadu, którego udzielił Wideoportalowi wiemy, jaka jest prawda, jeśli chodzi o zarobki lekarzy medycyny estetycznej w Polsce.

Mój menadżer nie pozwala mi wstawać z łóżka, jeżeli nie zarabiam dziennie 50 tysięcy złotych i lekarz medycyny estetycznej w Polsce właśnie tyle może zarobić

Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

Zobacz: Krzysztof Gojdź przyniósł szczęście Polakom na EURO 2016? Sukces upatruje w jednej z WAGs: „Dała tu czadu”


Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

Ile zarabia Krzysztof Gojdź?

Ile zarabia Krzysztof Gojdź?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×