Słynny piłkarz drwi z Anny Lewandowskiej! „W jakiej kategorii ona jest mistrzynią karate?”

Anna Lewandowska nie podoba się Niemcom

Anna Lewandowska nie podoba się Niemcom

Grzegorz Lato o Annie Lewandowskiej

Anna Lewandowska to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych osób w Polsce. Trenerka prowadzi bloga i chętnie udziela porad swoim czytelnikom w sprawach zdrowego stylu życia. Jej profil na Facebooku lubi niemal milion użytkowników. Mało kto, może pochwalić się takim wynikiem.

Anna ma swoich zwolenników, ale nie brakuje też głosów krytykujących jej działania. Bywa i tak, że Lewandowskiej puszczają nerwy i wdaje się w dyskusję z fanami.

Zobacz: Anna Lewandowska wdała się w dyskusję z fanką! „Widać jakie masz pojęcie o treningu i odżywianiu”

Tymczasem Anna to nie tylko trenerka i specjalistka do spraw żywienia. Lewandowska jest przede wszystkim sportowcem. Od lat jej ukochaną dyscypliną jest karate. Nie raz powtarzała, że to właśnie ukształtowało jej charakter i pomogło w życiu. Nie wszystkim znane są jednak sportowe dokonania Anny. W jednym z wywiadów dla agencji TVN, były piłkarz, trener, a nawet prezes PZPN Grzegorz Lato zadrwił z Lewandowskiej.

Dzisiaj media szukają sensacji. Ona chce też mieć swoje pięć minut. Ćwiczy z tymi dzieciakami, bawi się w dietę, widziałem ją ostatnio… W jakiej kategorii ona jest mistrzynią karate?… Robert ma przerąbane. Nie wyskoczy na piwko. Piwo zawsze jest wskazane, zwłaszcza po meczu. Czyści organizm z toksyn – powiedział

A co Wy o tym myślicie?

Zobacz: Anna Lewandowska ostro dba o dietę Roberta Lewandowskiego, ale czasem… pozwala mu na fast foody!


Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

Grzegorz Lato krytycznie o Annie Lewandowskiej

Grzegorz Lato krytycznie o Annie Lewandowskiej

Anna Lewandowska ma nową fryzurę

Grzegorz Lato drwi z Anny Lewandowskiej?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×