Magdalena Boczarska i Olga Bołądź na scenie, Grażyna Wolszczak po raz pierwszy w roli producenta. Zobaczcie relację z premiery spektaklu „Pozytywni”

Premiera spektaklu Pozytywni

Premiera spektaklu Pozytywni

Relacja z premiery spektaklu „Pozytywni”

Wczoraj w Teatrze Imka odbyła się premiera spektaklu Pozytywni. Przedstawienie realizowane jest w ramach 7. edycji kampanii PROJEKT Test, która walczy z tabu związanym z zakażeniem wirusem HIV. Akcja przedstawienia rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. Jest to opowieść o akceptacji, tolerancji i poszukiwaniu szczęścia.

Miniona premiera miała szczególne znaczenie zwłaszcza dla Grażyny Wolszczak. Aktorka zadebiutowała w przypadku Pozytywnych w roli producenta:

Stres jest taki jak nigdy dotąd szczerze mówiąc, dlatego że debiutuje jako producent więc było troszkę zamieszania – komentuje artystka.

Jakby tego było mało, gwiazda serialu Na Wspólnej otwiera także swój teatr!Fakt zdradził dzisiaj że, Grażyna będzie współpracować ze swoim partnerem Cezarym Harasimowiczem, który jest autorem scenariuszy do kilku megahitów. W obsadzie teatru nie zabraknie też podobno prawdziwych gwiazd.

Na wczorajszej imprezie nie mogło nas oczywiście zabraknąć zwłaszcza, że objęliśmy nad tym wydarzeniem patronat medialny. Specjalnie dla Was nagraliśmy relację prosto z Teatru Imka. Zobaczcie wideo!

Zobacz: Gwiazdy na premierze spektaklu „Pozytywni”: Magdalena Domagalik, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Zielińska

Premiera spektaklu

Premiera spektaklu „Pozytywni”

Premiera spektaklu

Premiera spektaklu „Pozytywni”

Premiera spektaklu

Premiera spektaklu „Pozytywni”


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×