Wirtualna Polska

Wiemy, jak gwiazdy przygotowują się do wyjazdu na wakacje: Maciek Sieradzky, Sabrina Pilewicz, Joanna Jabłczyńska [WIDEO]

Wiemy, jak gwiazdy przygotowują się do wyjazdu na wakacje: Maciek Sieradzky, Sabrina Pilewicz, Joanna Jabłczyńska [WIDEO]

Jak gwiazdy spędzają wakacje

Jak gwiazdy spędzają wakacje?

Wirtualna Polska

Co prawda na wakacje można wyjeżdżać cały rok, ale tradycyjnie lato jest tą porą, kiedy większość z nas planuje urlop. A skoro lato się zbliża, warto poczynić pierwsze przygotowania, żeby wakacje spędzić w takim miejscu i takiej formie, które najbardziej nam odpowiadają.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Pokaz najnowszej kolekcji Maćka Sieradzkiego zatytułowanej My Trip, a także afterparty, które projektant rozkręcił z Martini, były świetną okazją, aby podpytać gwiazdy, jak spędzają wakacje i czy już zaczęły się do nich przygotowywać.

Główny bohater wieczoru, autor zaprezentowanej kolekcji, przyznał, że myśli o tym, aby po pokazie udać się na kilkudniowy odpoczynek.

Marzy mi się wyjazd na dwa, trzy dni na Mazury – zdradził Jastrząb Post Maciek Sieradzky. – Byłem tam raz w życiu, na obozie żeglarskim, na który wysłała mnie moja mama, doskonale wiedząc, że nienawidzę wody, że żagle absolutnie mnie nie kręcą. Spędziłem tam trzy tygodnie w lesie, codziennie o 6. rano pobudka, gimnastyka. Mazury wspominałem źle, a teraz chciałbym je odczarować.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Zobacz: Pokaz kolekcji My Trip Dzky. by Maciek Sieradzky [FOTO + WIDEO]

Sabrina Pilewicz przyznała, że jej przygotowania do wyjazdu są zwykle bardzo krótkie i szybkie. I, co być może jest zaskakujące, walizki projektantki nie pękają w szwach od ubrań.

Jeżeli chodzi o jakikolwiek wyjazd, to zawsze szybko i w biegu. Absolutnie nie pakuję się na dwa tygodnie przed wylotem. Zdarzało się, że pakowałam się godzinę czy dwie przed. Wakacje są od tego, żeby je celebrować, a nie przejmować się outfitem. To taki moment, kiedy mogę być w pełni naturalna, cieszyć się białym T-shirtem i szortami, chwytać chwilę.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Rozsądek w kwestii wakacyjnej mody zachowuje także Macademian Girl. Blogerka wprawdzie może się pochwalić pojemną szafą, ale nie pakuje całej jej zawartości do walizki.

Na dłuższy wyjazd biorę dużą walizkę, ale staram się, żeby w obrębie tych rzeczy można było stworzyć dużo zestawów. Stawiam na lekkie, przewiewne rzeczy, uniwersalne ubrania, które można ze sobą zestawiać. Nauczyłam się ograniczać. Bardzo dużo podróżuję, więc muszę mieć włączony z tyłu głowy rozsądek.

Wirtualna Polska

Znana z „Agent – Gwiazdy” i „Żon Hollywood” Eva Halina Rich opowiedziała nam z kolei o dwóch niezbędnikach wakacyjnej walizki.

Kostium kąpielowy, bo inaczej nie jadę. Na narty nie jeżdżę za często, lubię ciepłą pogodę. I zawsze muszę mieć błyszczyk. Jak ktoś mnie pyta, co wzięłabym na bezludną wyspę, to błyszczyk – przyznała ze śmiechem.

Wyjazdowy niezbędnik ma zawsze przygotowany w specjalnej walizce Joanna Jabłczyńska.

Moje pakowanie odbywa się zazwyczaj na ostatni moment. Na szczęście jestem wprawiona w bojach, bardzo dużo wyjeżdżam. Mam zestaw podróżnika w małej walizce, którą zabieram na weekend czy krótsze wyjazdy. Potrzebuję niewielu rzeczy i nawet, jeżeli czegoś nie mam, nie psuje mi to humoru.

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Wujaszek Liestyle często stawia na spontaniczne wypady. Oczywiście w towarzystwie swojej ukochanej, Cioci Liestyle.

Na ostatnich wakacjach byłem w styczniu. Zdecydowałem się w poniedziałek, a wyleciałem w piątek. Wakacje bardzo się udały. Były spontaniczne, niezaplanowane, życzyłbym sobie tego znowu. Jedynym minusem takich rozwiązań jest ich cena.

Wirtualna Polska

A jak wam marzy się spędzenie urlopu? Zaplanowaliście już?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×