Tomasz Karolak komentuje przemówienie Macieja Sthura na gali wręczenia Orłów

Tomasz Karolak o przemówieniu Maćka Stuhra

Tomasz Karolak o przemówieniu Maćka Stuhra

Tomasz Karolak o przemówieniu Macieja Stuhra

Wstąpienie Macieja Sturha podczas gali Orły 2016 wywołało sporo kontrowersji. Aktor poprzedził wręczenie nagrody dla Najlepszej Aktorki Drugoplanowej dość odważnym monologiem. Odniósł się do kilku aktualnych sytuacji politycznych włączając w nie Smoleńsk oraz aferę dotyczącą „drugiego sortu”. Aktor spotkał się z ogromnym wsparciem ze strony internautów. Doceniło go szczególnie środowisko artystyczne. Ogromnym zaskoczeniem była z kolei opinia Krystyny Łuczak-Surówki, wdowy po chor. Jacku Surówce, tragicznie zmarłym w katastrofie smoleńskiej. Kobieta podziękowała Maciejowi.

Zobacz: Zaskakujące stanowisko żony oficera BOR zmarłego w Smoleńsku. Komentuje wystąpienie Macieja Stuhra: „Bardzo dziękuję za te słowa”

Do całej sprawy odniosła się także Krystyna Pawłowicz, która w bardzo słabym stylu odpowiedziała gwiazdorowi (zobacz). My z kolei porozmawialiśmy z Tomaszem Karolakiem i poprosiliśmy go o komentarz.

Śmiech jest pewnym wentylem społecznym i żart jest żartem. Maciej Stuhr zrobił to w odpowiedniej konwencji. Myślę, że emocje, które są przy okazji podczas tego wystąpienia są zupełnie niepotrzebne. Wiemy wszyscy w swoich sercach jak jest, wiemy jaki mamy stosunek do tego, co się dzieje w świecie polityki, kultury i mamy jakieś na ten temat swoje przeżycia. Wydaje mi się, że wystąpienie aktora, który jest znany z bardzo dobrego humoru, wielokrotnie rozbawiał nas do łez. Należy to wziąć w cudzysłowie i nie za bardzo się tym przejmować – powiedział w rozmowie z nami aktor

Wy też uważacie, że ta cała „afera” jest mocno nadmuchana?

Tomasz Karolak wychodzi ze studia Pytania na śniadanie

Tomasz Karolak

Przemówienie Macieja Stuhra na gali wręczenia Orłów

Przemówienie Macieja Stuhra na gali wręczenia Orłów

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×