Szukaj

Mentorki o współpracy z Małgorzatą Rozenek w „Projekt Lady”. Czy jest damą?

mentorki projekt lady o współpracy z małgorzata rozenek

mentorki projekt lady o współpracy z małgorzata rozenek

Mentorki „Projekt Lady” o Małgorzacie Rozenek

Pod koniec czerwca na antenie TVN ruszył nowy program. To „Projekt Lady” o niegrzecznych dziewczynach sprawiających problemy wychowawcze, które pod czujnym okiem mentorem mają zmienić się w damy.

W rolę mentorek wcieliły się dr Irena Kamińska-Radomska, wykładowca, trener, znawczyni protokołu i etykiety, a także psychoterapeutka Tatiana Mindewicz-Puacz. Obie panie musiały na planie programu zmierzyć się nie tylko z 12-osobową grupą dziewczyn, ale też odnaleźć się we współpracy z prowadzącą.

Jak z perspektywy czasu oceniają pracę z Małgorzatą Rozenek?

Jest bardzo życzliwa i oferująca pomoc. Jest też optymistką, błyskawicznie szuka rozwiązań, współpracy – chwali Małgorzatę Tatiana Mindewicz-Puacz. – Chce wyjaśnić, chce do przodu, chce, żeby było fajnie. To bardzo ułatwia współpracę – ocenia.

Natomiast druga z mentorek powiedziała Jastrząb Post, że…

Z Małgosią Rozenek współpracowało mi się bardzo dobrze – zdradziła nam Irena Kamińska-Radomska i zaznaczyła: – Miałyśmy zupełnie inne przestrzenie. Każda z nas była odpowiedzialna za coś innego. Ja się zajmuję etykietą ładny kawałek życia i to była moja domena. Małgosia Rozenek była bardzo pomocna. Dużo się od niej nauczyłam – dodała.

Oglądacie „Projekt Lady”? Kolejne odcinki w najbliższe poniedziałki o godz. 20:55.

Zobacz także: Metamorfozy uczestniczek „Projekt Lady”

Zobacz także: Mentorki i prowadząca o „Projekt Lady”. Dlaczego warto oglądać ten program? [WIDEO]

Mentorki "Projekt Lady" Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz oraz prowadząca program Małgorzata Rozenek (fot. AKPA)

Mentorki „Projekt Lady” Irena Kamińska-Radomska i Tatiana Mindewicz-Puacz oraz prowadząca program Małgorzata Rozenek (fot. AKPA)


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×