Jak mąż Joanny Krupy zareagował na jej nową nagą sesję zdjęciową? „Jest bardzo dumny. Chce, żebym planowała następną” [WIDEO] - galeria
zdjecie 1
Romain Zago dopinguje żonę do kolejnych artystycznych zdjęć

Joanna Krupa o nagich sesjach zdjęciowych

Joanna Krupa pracuje jako modelka od wielu lat. W swojej karierze ma liczne sesje fotograficzne, w tym również i takie, w których wystąpiła nago. Szefowa jury w "Top Model" nigdy nie kryła, że pozowanie do odważnych zdjęć nie jest dla niej problemem, a tym większą czerpie z nich satysfakcję, jeśli służą szczytnym celom. Na swoim koncie Joanna Krupa ma m.in. kampanie na rzecz pomocy zwierzętom, w których - by zyskały większy rozgłos - zgodziła się pozować nago. Poza tym zdarzało się jej pokazać piękne ciało w magazynach dla panów, jak "Playboy" czy "Maxim". Na ostatniej konferencji ramówkowej TVN zapytaliśmy Joannę Krupę o to, czy doświadczenie, jakiego nabrała przez lata pracy w branży, teraz pomaga jej czy może przeszkadza w podejmowaniu decyzji o występie w kolejnej rozbieranej sesji.
Teraz jestem bardziej otwarta - twierdzi w rozmowie z Jastrząb Post Joanna Krupa. - Kiedy robiłam okładki "Playboya" w 2005 i 2009 roku, to myślałam OK, że topless, ale w głowie miałam: "jaką pozę zrobić, żeby nie było (za dużo) widać" - przyznaje. - Teraz jestem otwarta. Jak zobaczę, że coś jest zrobione artystycznie i wiem, że jest super fotograf, to jestem bardzo otwarta - podkreśla.
Co więcej modelka nie ogranicza się i zakłada, że dopóki będzie się pewnie czuła w swoim ciele, dopóty będzie przyjmować kolejne tego rodzaju zlecenia.
Jestem dumna z siebie, że ciężko pracuję na utrzymanie sylwetki, jem zdrowo. Dokąd będę mogła, będę to robiła. Kocham to, kręci mnie to - mówi nam Joasia. - Mąż jest bardzo dumny. Jeśli to pomoże w moim związku, to dlaczego nie? - dodaje.
Romain Zago nie ma nic przeciwko nagim sesjom zdjęciowym żony. Bardzo mu się podobała zwłaszcza ostatnia, którą Joanna Krupa zrobiła dla magazynu "Treats" (zobacz więcej).
Nie! Po sesji "Treats" mówi: "ciągle powinnaś robić takie sesje". On chciałby, żebym ich robiła jeszcze więcej - mówi o mężu jurorka "Top Model". - Strasznie mu się podobało: "zobacz, jakie artystyczne, piękne, super fotograf, klasa, nie jesteś ubrana, ale przepięknie to wyszło". Chce, żebym planowała już następną sesję - przyznała.
Chcielibyście zobaczyć Joannę Krupę w kolejnej nagiej sesji zdjęciowej? :)Zobacz także: W "Top Model 6" będzie 15 uczestników. Joanna Krupa ujawnia kulisy produkcji[caption id="attachment_389260" align="alignnone" width="907"]Joanna Krupa na okładce "Treats" Joanna Krupa na okładce "Treats"[/caption] [caption id="attachment_61678" align="alignnone" width="2000"]Joanna Krupa i Romain Zago sprzedają swoje mieszkanie Romain Zago o sesjach zdjęciowych nago Joanny Krupy (fot. ONS)[/caption]

Zobacz także: Jak mąż Joanny Krupy zareagował na jej nową nagą sesję zdjęciową? „Jest bardzo dumny. Chce, żebym planowała następną” [WIDEO]
×