Producent Beyonce zachwycony Olą Gintrowską. Polska piosenkarka ma szansę na międzynarodową karierę. Jak to możliwe?

Beyonce i Aleksandra Gintrowska

Beyonce i Aleksandra Gintrowska

Ola Gintrowska pracuje nad płytą z producentem Beyonce

Ola Gintrowska szybko została nową gwiazdą polskiego show-biznesu. Wokalistka jest przykładem na to, że nie trzeba wygrać Eurowizji, by zaistnieć w mediach i zapaść w pamięć widzów. A tak właśnie stało się w jej przypadku. Podczas polskich preselekcji do 61. Konkursu Piosenki Eurowizji, piosenkarka pokazała wyjątkowy występ, o którym mówił cały świat.

Zobacz: Wygrał Michał Szpak, ale to o niej mówią wszyscy. Oto najbardziej kontrowersyjny występ na Eurowizji 2016

Artystka myślała o międzynarodowej karierze już wcześniej. Kilka miesięcy temu jej osobą zainteresował się jeden z zachodnich menedżerów – Jareiq JQ Kabara, który opowiedział o pierwszym spotkaniu z Aleksandrą:

Ja i mój zespół wyszukujemy talenty muzyczne na całym świecie, choć głównie w Wielkiej Brytanii. Kiedy pierwszy raz odkryłem Olę, byłem prawdziwie zachwycony możliwościami jej głosu, konsekwencją i oczywiście urodą. Poza tym bardzo cenię w niej oddanie i poświęcenie, by robić muzykę

JQ zdradził też, jak Aleksandra Gintrowska znalazła się na Grammy:

Wraz z moimi współpracownikami zaprosiliśmy Olę na Grammy 2016. Tam poznała producentów i tekściarzy, którzy będą częścią jej amerykańskiej podróży

Jedną z wpływowych osób, które piosenkarka spotkała podczas uroczystości jest producent Beyonce, z którym teraz polska wokalistka nagrywa płytę! To wielki sukces Oli, ale i – jak zaznaczył jej międzynarodowy menedżer – wielkie wyzwanie i ciężka praca, by zaistnieć na rynku amerykańskim. Uda się?

Aleksandra Gintrowska - ile dostała głosów na preselekcjach do Eurowizji 2016?

Aleksandra Gintrowska będzie współpracowała z producentem Beyonce

Ola Gintrowska - Orły 2016

Ola Gintrowska robi międzynarodową karierę


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×