Paulina Sykut wspomina swoją kreację studniówkową. Już wtedy powstała na jej specjalne życzenie

Paulina Sykut

Paulina Sykut

Paulina Sykut o kreacji studniówkowej

Sezon na studniówki się już zaczął. Niektóre szkoły organizują swoje bale już na początku stycznia. Na swoją niezapomnianą imprezę niecierpliwie czeka Rafał Jonkisz, który postanowił zaprosić na to wydarzenie zupełnie obcą dla siebie dziewczynę. Zorganizował konkurs na swoim portalu społecznościowym. Niedawno pochwalił się również swoją kreacją studniówkową.

Zobacz: Rafał Jonkisz pokazał swoją studniówkową kreację

Kreacja dla mężczyzny jest zdecydowanie mniej problematyczna niż ta dla kobiety. Każda dziewczyna tego dnia chce być najpiękniejsza, a sukienka, którą wybierze musi się wyróżniać. Swoją studniówkową suknię wspomina Paulina Sykut-Jeżyna. Prezenterka zdradziła, że zaprojektowała ją sama i nawet dzisiaj by się jej nie powstydziła: 

Pamiętam moją kreację i była zaprojektowana przeze mnie. Wiem, że szukałam w różnych gazetach modowych, przyglądałam się kreacjom. Odbiegała od sukienek moich koleżanek. To był projekt, którego nie powstydziłabym się nawet teraz. Z panią krawcową uszyłyśmy sukienkę na jedno ramię, była czarna, krótka, z jednej strony miała wycięte bardziej na udzie. Na to miała jeszcze przeźroczystą spódniczkę. Bardzo ładnie wyglądała, miałam włoskie buty na wysokim obcasie – wspomina z sentymentem

Wiedzieliście, że Paulina ma talent do projektowania?

Paulina Sykut-Jeżyna w sukni Hector&Karger, sylwester Polsatu 2015 w Katowicach (fot. AKPA)

Paulina Sykut-Jeżyna w sukni Hector&Karger, sylwester Polsatu 2015 w Katowicach 

Paulina Sykut-Jeżyna na konferencji sylwestrowej Polsat

Paulina Sykut-Jeżyna 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×