Paulina Sykut nie jest fanką Eurowizji. A jak ocenia występ Michała Szpaka?

Paulina Sykut o występie Michała Szpaka na Eurowizji 2016

Choć od finału Eurowizji 2016 minęło kilka dni, emocje wciąż nie opadły. I chyba nie ma czemu się dziwić. Michał Szpak wraz ze swoją piosenką Color Of Your Life zajął wysokie ósme miejsce. Choć jurorzy przyznali muzykowi zaledwie 7 punktów, widzowie nagrodzili go aż 222 punktami. To dało artyście i nam Polakom powody do radości i dumy.

Wśród osób, które wsparły piosenkarza znalazły się takie osobistości, jak Hozier czy też mąż autorki sagi o Harrym Potterze, J.K Rowling. Michał otrzymał ogromne wsparcie także od polskich gwiazd. A jak jego eurowizyjny występ ocenia dziennikarka i piosenkarka, Paulina Sykut-Jeżyna?

Bardzo dobrze. Myślę, że Michał świetnie nas reprezentował. Ja nie jestem generalnie fanką Eurowizji i tego typu występów, muzyki tego stylu, ale byłam dumna z tego, jak Michał wystąpił i zaśpiewał. Bardzo mu gratuluję. W tym roku naprawdę mieliśmy się czym poszczycić. Z resztą wynik mówi sam za siebie

Może w przyszłym roku to gwiazda Polsatu powinna spróbować swoich sił w konkursie? W końcu Paulina intensywnie pracuje nad solową płytą.

Zobacz: Aż 38 państw zagłosowało na Michała Szpaka na Eurowizji 2016! Skąd i ile dostał punktów? Pełne wyniki

Paulina Sykut - Jeżyna jest dumna Michała Szpaka

Paulina Sykut o występie Michała Szpaka na Eurowizji 2016

Paulina Sykut - Jeżyna jest dumna Michała Szpaka

Paulina Sykut nie ogląda Eurowizji


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×