Paulina Krupińska o planach na Sylwestra. Spędzi go z Sebastianem?

Paulina Krupińska spędzi Sylwestra w Zakopanym

Paulina Krupińska spędzi Sylwestra w Zakopanym

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel – Bułecka spędzą Sylwestra w Zakopanem

Paulina Krupińska znów pokazuje się na imprezach. Modelka niedawno została mamą. Razem z Sebastianem Karpielem-Bułecką wychowują córkę. Krupińska bardzo szybko wróciła do formy po ciąży. Już po kilku tygodniach prezentowała smukłe ciało. W jednym z wywiadów zdradziła, jak udało jej się to zrobić w tak krótkim czasie.

Zobacz: Jak Paulina Krupińska wróciła do ciała po ciąży? Będziecie zaskoczeni! 

Paulina i Sebastian są bardzo zajętymi, młodymi rodzicami. Każdą wolną chwilę starają się spędzać z córką. Zbliża się koniec roku. Wszyscy więc powoli zaczynają myśleć, jak spędzą ostatnią noc 2015 roku? W rozmowie z Jastrząb Post Krupińska zdradziła, jakie ma plany na Sylwestra?

Ja nigdy nie byłam na balu sylwestrowym. Zawsze raczej byłam na domówkach albo na takich dużych, plenerowych imprezach. Z racji tego, że mój partner gra w Zakopanem koncert plenerowy to raczej nie myślę o tym, czy założyć wyszukaną kreację, tylko taką, w której będzie mi ciepło. Ja w ogóle nie przywiązuję wielkiej uwagi do tych dni sylwestrowych i uważam, że to jest zawsze za bardzo napompowane, że jaki sylwester, taki cały rok. Ja nie mam takiego myślenia bo to było straszne. Czasem jest tak, że te Sylwestry są klapami, że coś nie wychodzi. Gdybym miała to traktować tak jeden do jednego, to bym miała nieudanych kilka lat życia, ale jak na razie wszystko w życiu wychodzi 

Życzymy Paulinie, żeby już zawsze tak wychodziło! Jednocześnie zazdrościmy tak pięknych okoliczności do zabawy sylwestrowej.

Zobacz: Gwiazdy na imprezie Zalando 

Paulina Krupińska zdradza plany na Sylwestra

Paulina Krupińska zdradza plany na Sylwestra

Paulina Krupińska w kreacji Paprocki & Brzozowski na Flesz Fashion Night 2015 (fot. ONS)

Paulina Krupińska w kreacji Paprocki & Brzozowski na Flesz Fashion Night 2015 (fot. ONS)


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×