TYLKO U NAS! Paulina Chruściel po raz pierwszy tak szczerze o swojej córce

Paulina Chruściel o córce Mariannie

Paulina Chruściel o córce Mariannie

Paulina Chruściel o córce Mariannie

Paulina Chruściel to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych polskich aktorek. Widzom dała się poznać z kilku znakomitych ról. Ostatnio wciela się w postać Elki, która jest główną bohaterką hitu TVN – serialu Singielka

Tymczasem okazuje się, że rola Pauliny nie ma nic wspólnego z jej życiem prywatnym. Aktorka jest w szczęśliwym związku ze swoim mężem, reżyserem Łukaszem Wiśniewskim. Chruściel zdradziła, że pobrali się w niecodziennych okolicznościach.

Zobacz: Paulina Chruściel żałuje, że wzięła ślub i założyła rodzinę? Szokujące wyznanie gwiazdy 

Tymczasem gwiazda Singielki i jej mąż wychowują razem ich trzyletnią córkę Mariannę. W rozmowie z Jastrząb Post Paulina Chruściel zdradziła nieco sekretów z życia prywatnego. Okazuje się, że Marianna nigdy nie była z mamą na planie serialu.

Powiem szczerze, że odkąd mam córkę, to gdziekolwiek bym nie pojechała, nie wyjechała i staję w jakimś miejscu, które oglądam to zastanawiam się, co by moja Marianna powiedziała, czy jej by się podobało. Patrzę jej oczami. Moja córka nie była nigdy na planie Singielki, bo by się wystraszyła. To nie jest jeszcze taki moment żeby ciocie jej wystarczały. Za chwilę będzie płakała i chciała do mamy. Jeśli miałabym jakiś luźniejszy dzień na planie Singielki, co nie wiem kiedy się zdarzy, to myślę, że ją wezmę. Może jak będzie starsza? Ja lubię oddzielać pracę od życia prywatnego, nie lubię tego mieszać. Pyta mnie: mama, gdzie idziesz? Mówię: Do pracy. Robić Singielkę pyta? Także wie coś i myślę, że to ja jej specjalnie nie opowiadam. Żyje więc trochę w nieświadomości, że mama jest aktorką. Robimy też sporo rzeczy razem. Podpatruje mnie i gdy stoję w łazience i się maluję, to ona też próbuje mnie naśladować  

A co Wy myślicie? Czy należy oddzielać życie prywatne od zawodowego? A może znani rodzice powinni pokazywać publicznie swoje dzieci i zabierać je na imprezy?

Zobacz: Gwiazda „Przyjaciółek” pokazała zdjęcie synka! Wybrali się na rajskie wakacje

Paulina Chruściel - konferencja prasowa serialu Singielka

Paulina Chruściel o córce Mariannie

Paulina Chruściel na konferencji prasowej

Paulina Chruściel prywatnie. Córka Pauliny Chruściel – Marianna


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×